Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Altium Designer Computer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Metalizacja otworów w procesie produkcji PCB

Sokol_09334 15 Feb 2011 19:59 1844 3
    Sokol_09334
    Level 15  
    Witam poszukuję informacji na temat technologi używanej w firmach produkujących obwody drukowane na temat galwanicznej metalizacji otworów. Dokładnie chodzi mi o kąpiele galwaniczne które są używane. Gdzie można kupić takie produkty. Jeśli znał by ktoś jakieś źródła z których mógł bym się tego dowiedzieć lub opisał taki proces to był bym wdzięczny.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Altium Designer Computer Controls
    KGS
    Level 23  
    Witam! Trochę tych źródeł książkowych jest.Jeden skan zamieściłem https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic478534-360.html 13strona tematu.Przydatne też będą książki - Z.Kowalski,S.Bagdach "Metalizowanie tworzyw sztucznych i innych nieprzewodników",Praca zbiorowa "Montaż elementów elektronicznych na płytkach drukowanych",Praca zbiorowa "Poradnik Galwanotechnika".Wszystkie składniki kąpieli są do kupienia w kraju.Wiem,bo kupowałem.Pozdrawiam!
  • Altium Designer Computer Controls
    Sokol_09334
    Level 15  
    A mógł byś podać jakieś firmy lub sklepy internetowe gdzie się zaopatrywałęś ?
    victoriii
    Level 18  
    Tutaj masz sklep z rzeczami potrzebnymi do metalizacji i nie tylko, ale kiedyś sprawdzałem i ceny koszmarne, daleko poza moimi możliwościami.