Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

obrotomierz peugeot 205 wysokie obroty

miocio90 15 Feb 2011 20:07 1315 1
    miocio90
    Level 2  
    Witam Mam problem z obrotomierzem w 205 1.8 d A mianowicie zamontowałem zegary z benzyny 1.1xs i zrobiłem wyjście W i obrotomierz działa ale na wolnych obrotach pokazuje ok 3.5 tys. obr. i przy dodawaniu gazu rośnie o tys. i spada o jakieś 500 i później znowu. co może być przyczyna? czy to może być wina alternatora? ze nie miał oryginalnego wyjścia W? czy lepiej zamontować jakiś obrotomierz do diesla z allegro albo w jaki prosty sposób można by było sprawić żeby wskazywał prawidłowo. proszę o pomoc POzdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    stanirk
    Level 11  
    Witam obrotomierz z silnika benzynowego jest sterowany z układu zapłonowego lub sterownika silnika a w ropniaku z alternatora a konkretnie z uzwojenia lub ze sterownika silnika i są to zupełnie różne sygnały. Najprościej to poszukać obrotomierza z od tego typu silnika. W innym przypadku trzeba dorobić od nowa układ pomiarowy i skalibrować do pracy z twoim silnikiem.