Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie - syrena alarmowa z wlasnym zas. nowa jest cicha

15 Lut 2011 20:40 6534 8
  • Poziom 9  
    Witam szukam już pół dnia w googlach i na elektrodzie odnośnie syreny i nie mogę nic znaleźć. Chodzi o, że kupiłem z all... nową syrenę analog z własnym zasilaniem i jest strasznie cicha. Przewody są cztery: czer+ czar- niebieski uaktywnienie - i biały uaktywnienie +. Mam alarm cobra 3175 a syrenę którą zastępuje to lg 105. Wg instrukcji z neta alarm steruje syrena poprzez "-" z pinu 14. 15 to zasilanie plus, a czarny to masa. tak też podłączyłem i wszystko działa ale syrena powinna miec 120 db a nawet gadania przy aucie nie zagłuszy. Dzwoniłem do faceta który mi ją sprzedał i mówi, że jest rozładowana i musi się naładować (chyba). Ok jak długo bo pół dnia minęło jak auto stoi a tu nic a nic lepiej. Zanim zareklamuję wole sprawdzić czy nie popełniłem błędu w montażu i nie dowiem się kiedy ona się ładuje?? z góry dzięki za pomoc :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    niebieski niepodłaczasz ,czerwony +12V stały ,czarny masa stała, biały wyjscie z alarmu na załaczenie syrenki +12V,przekrec kluczyk w syrence w pozycje ON jesli masz ozanczenia kropkami to ma byc na zielonej pozycji,ma działąc jesli tak niejest to masz ja uszkodzona,pozdr. ;-)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    niemiałem do czynienia z alarmem Cobra wiec zwracam honor norbert.s. ;-) standardowo przewodu niebieskiego niepodłacza sie w innych alarmach,wyscie jest +12V
  • Poziom 9  
    Jutro zobacze bo podłaczylem pod kable od starej syreny moze bez kitu gdzies masa ucieka albo zasilania nie dostaje przez alarm.
  • Poziom 9  
    A wiec po rożnych testach sprawa wyglada tak: syrena bezposrednio pod aku wyje glosno, podlaczam pod kable (w srodku auta ) od syreny - zasilanie a wyzwolenie "-" do budy auta wyje glosno; wyzwolenie do kabla od alarmu cicho a zasilanie to samo. Co jest bo zglupialem ?? czy masa z wyzwolenia moze robic takie cyrki??