Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak głosu w skype - jak rozwiązać?

Gordios 16 Lut 2011 13:52 10191 0
 • #1 16 Lut 2011 13:52
  Gordios
  Poziom 18  

  Skype to bardzo popularny program do video komunikacji. Pozwala on na rozmowę z drugą osobą, widząc tą drugą osobę(jeśli mamy kamerkę). Oczywiście można też porozumiewać się tak samo, jak przez telefon komórkowy, tylko, że z wykorzystaniem Internetu – słyszysz tylko tą osobę bez możliwości zobaczenia jej.
  Do komunikacji potrzebujesz mikrofonu. Zazwyczaj jest to koszt około 15zł i można go kupić w większości sklepów z elektroniką. Co zrobić, jeśli po podpięciu mikrofonu do prawidłowego wejścia w komputerze, osoba z którą rozmawiamy nie słyszy nas? Zazwyczaj rozwiązanie jest bardzo proste – należy zmienić ustawienia nagrywania w Windowsie. Jak tego dokonać?
  Należy wejść w Panel Sterowania->> Dźwięki i urządzenia audio, następnie przejść do zakładki Audio i przy polu nagrywanie dźwięku kliknąć Głośność. Później wejdź w Opcje->>Właściwości i powinien ukazać Ci się podobny widok:

  Brak głosu w skype - jak rozwiązać?

  Tutaj musisz „zafajkować” pole Głośność mikrofonu i kliknąć OK. Teraz w mikserze(Regulacja nagrywania) zwiększasz tylko głośność, najlepiej do maksimum, żeby dobrze było Cię słychać. Sprawdź też, czy przy żadnym polu NIE JEST zaznaczone Wycisz. Zaznaczone pole Wycisz automatycznie uniemożliwia prawidłowe używanie mikrofonu.
  Po tych operacjach zatwierdź wszędzie OK i głos powinien już działać.

 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME