Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blokada myszki w laptopie

17 Lut 2011 09:34 13317 2
  • Poziom 2  
    Witam! Niedawno kupiłem laptopa HP Pavilion dv6, jest bardzo fajny, żadnych problemów nie widzę, prócz jednego... często w trakcie przesuwania kursora, na środku monitora wyskakuje obrazek ręki na myszcze, któy jest skreślony. Niestety nie wiem jak wyłączyć tą blokadę. Bo czasem to może być bardzo przydatne, z dugiej zaś strony jest to denerwujące, ponieważ blokada włącza się w nieodpowiednim momencie, np. w trakcie pisanie czy czytania. Wyłączam ją dopiero, gdy ponaciskam kilka klawiszy, ale niestety nie wiem które ;pp Proszę o pomoc i dzięki z góry ;)
  • Poziom 23  
    ja mam Acer i u mnie jest to po wcisnieciu Fn+F7
  • Poziom 2  
    Niestety u mnie także to nie działa. mam coś takiego: "Czy chcesz włączyć tryb przeglądania przy użyciu kursora". Już wiem ;) Gdy klikamy dwukrotnie lub trzykrotnie w lewy górny róg(przy kółeczku białym). Gdy mamy kółko w kolorze pomarańczowym, tzn. że myszka jest zablokowana i by ją odblokować, trzeba dwukrotnie lub trzykrotnie, szybko kliknąć na tę kółko. Dzięki za zainteresowanie i mam nadzieję, że pomogę komuś w przyszłości ;)