Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie Satel Ca64

23 Paź 2004 09:44 3131 2
  • Poziom 10  
    Czy ktoś wie jak z poziomu programu Dload64 wyedytowac uzytkowników?
    Przybliże problem - straciłem dane w centrali i odtworzyłem je z pliku. Jak wchodze z poziomu programu Dload na uprawnienia uzytkowników to mam ładne nazwy. Ale tych uzytkowników tak naprawde w centrali nie udałosie odtworzyć. Wychodzi na to , że muszę ich od nowa pododawać, ale nie wiem jak zrobic aby w programie nie wyświetlał mi nazw tych nieistniejących. Przy dodawaniu nowych za pomoca manipulatira (tez programowego) kolejni uzytkownicy zmieniaja nazwy od 1 ale ci dalsi niestniejący widnieja w Dload64. Jeżeli utworze mniej niz było wcześniej to jak rozpoznac których tak naprawdę nie ma?
  • Poziom 15  
    niepamietam dokladnie o ktora zakladke ci chodzi, ale mam pomysl chyba mniej czaso chlonny wejdz w restarty z manipulatora i starter tam gdzies znajdziesz restart chasel iitp. sprobuj moze tak bedzie dobrze a najprosciej poszukaj w instrukcji jak to zrobic
    pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Do edycji użytkowników służy program GUARD64. Tam można przestawić wszystko. Potem w Dload64 synchronizacja danych z centrali i to wszystko.

Pozdrawiam
    Andrzej