Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

karta graficzna w MSI ge600!

17 Lut 2011 16:02 2277 2
  • Poziom 9  
    Witam!

Jestem od miesiąca szczęśliwym posiadaczem laptopa MSI ge600. Czytałem już wcześniej o problemach związanych z jego użytkowaniem. Znalazłem tylko jeden mankament jak do tej pory. Kiedy mam włączoną kartę graficzną ATI Mobility Radeon 5730 i przeglądam portale typu YouTube lub coś w ich przekroju, to po chwili laptop sie zwiesza, gaśnie ekran i słychać 'pyrczenie'. Czytałem ,że brakuje jakiegoś firmware chyba, lecz nie znalazłem dobrej instrukcji dzięki, której mogłbym ten problem rozwiązać. Tak jak wspomniałem, jeżeli ktoś rozgląda się za dobrym laptopem do gier.. jak najbardziej polecam ten model MSI, daje rade wszystkim najnowszym tytułom ;))

Pozdrawiam i dziękuję za instrukcje z góry!
  • Poziom 29  
    Co to znaczy ?
    " dobrym laptopem do gier " - parametry może i dobre - reszta do bani .
  • Poziom 41  
    Najpierw aktualizacja biosu karty graficznej z bootowalnego pendriva ( stery ze strony msi), następnie najnowsze sterowniki karty graficznej ( także ze stronki msi). Najlepiej zadzwoń do działu wsparcia, opisz problem, przygotuj sobie lapka do aktualizacji i postępuj wg wskazówek gościa z działu wsparcia.

Wypróbuj
    Na filmiku z YT prawym klawiszem myszy wybierz ustawienia i wyłącz przyspieszenie sprzętowe

karta graficzna w MSI ge600!