Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop hp probook 4520s Non-system disc

17 Lut 2011 20:30 2106 2
  • Poziom 15  
    Laptop hp probook 4520s coś się stało po jednym dniu korzystania system windows 7.Komputer się wyłączył i po włączeniu jest tylko komunikat Non-system disk or disk error replace and strike any key when ready.Można wejść w menu biosu ,nie ma żadnej płyty z windowsem do tego laptopa.Czy mam iść do serwisu ?
  • Poziom 1  
    Prawdopodobnie czeka Cię wymiana twardego dysku - brat miał podobny problem ze starszym HP. Dawaj na serwis ale jeśli to naprawdę dysk to licz się z tym, że danych nie uda się odzyskać (chyba, że zlecisz to jakiejś firmie - koszt tak chyba od 600 zł wzwyż). Są ludzie, którzy naprawiają dyski, ale zależy czy jest co naprawiać.
  • Poziom 15  
    Przepraszam ale nie zamknąłem tematu to było w zeszłym roku proszę spojrzeć na datę.Oddałem do serwisu i rzeczywiście wymienili dysk ale przeprawy były bo laptop kupiony był w mediamarkt w systemie dor-tu dor czy jakoś tam więc nie chcieli bym im to zawoził tylko wysłali kuriera.Firma kurierska się nie spieszyła więc odebrała laptopa dopiero po tygodniu potem serwis stwierdził że musi sprowadzić programy jakie były orginalnie na dysku z Holandii.Trawało to chyba z miesiąc a tłumaczenia były były takie że 14 dni na naprawę nie obowiązują gdy coś trzeba sprowadzić ,potem firma kurierska znów olewała sprawę z przywozem i tak około 1,5 miesiąca nie miałem laptopa ale teraz wszystko gra.