Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva @Link200 problem z aktywacją karty C+

17 Lut 2011 21:36 8350 8
  • Poziom 9  
    Jestem od kilku miesięcy posiadaczem tunera Ariva @Link200.Właśnie zostałem abonentem CYFRY+ i mam problem z uprawnieniami karty bo nie przechodzą.Karta jest w czytniku (podobno uniwersalnym).Mam najnowsze oprogramowanie ze strony producenta z 11 lutego 2011 roku.Tuner miałem ustawiony na TVP INFO 11487 H i czekałem na aktywację karty 2 godziny i nic nie zadziałało.Zadzwoniłem do Cyfry+ i ponownie aktywowano mi kartę.Znowu czekałem ponad 2 godziny bez rezultatu.Czytnik odczytuje kartę jako SECA W opisie są następujące dane:
    providers 3 i numery w nawiasie
    [seca-reader] parental locked
    [seca-reader] no PBM for provider 1
    [seca-reader] PBM for provider 2 i numer
    [seca-reader] PBM for provider 3 i numer
    Nie wiem co robić? Proszę o pomoc.Może ktoś z Was miał ten sam problem z aktywacją C+ i wie jak go rozwiązać?

Tu też. Regulamin p. 3.1.13. Do poprawy. [TS]
  • Poziom 25  
    Po pierwsze, aktywacje karty Cyfry Plus wykonuje się na kanale TVP1 (10892 H).Ponadto na wszelki wypadek wyjmij inne moduły i karty z dekodera.
    Po drugie, po wgraniu nowego softu należy przywrócić ustawienia fabryczne i wgrać ponownie listę własną lub ze strony http://www.ferguson-digital.eu/pl/pobierz/Odbiorniki-satelitarne-HD/ariva-alink-200/ a najlepiej wyszukać na nowo kanały.
    Parametry kanałów c+ znajdziesz tu http://pl.kingofsat.net/pack-cyfra.php
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 25  
    Zgadza się, uprawnienia w sieci C+ są przesyłane na transponderze 10892 H.
    Wyjątek stanowią dekodery Sagemcom HD ze sparowanymi kartami, które powinny być aktywowane na częstotliwości 10796 V np. na kanale Discovery Science, National Geographic etc.
  • Poziom 9  
    Witam ponownie!
    Mam pytanie do posiadaczy tego tunera:Czy przechodzą Wam uprawnienia karty C+ na kolejne miesiące (kartę mam w czytniku uniwersalnym) ? U mnie uprawnienia nie przechodzą i co 2 miesiące muszę je ponawiać w punkcie C+ na ich tunerze.
  • Poziom 9  
    Soft mam najnowszy ze strony producenta z 26.08.2011.Od samego początku mam z tą kartą problem.Zostawiałem włączony tuner na tych kanałach odpowiedzialnych za uprawnienia na wiele godzin i to nie pomagało.Jeśli wszystko byłoby w porządku to praktycznie oglądając TVP1 powinienem zapomnieć o aktualizacji karty zgodnie z tym co C+ podaje na stronie internetowej.
  • Poziom 9  
    Zostawiałem włączony dekoder na kanale z TVP 1.Dzwoniłem do C+ z prośbą o przesłanie uprawnień.Sam uruchamiałem przesłanie uprawnień ze strony internetowej i zawsze kończyło się tym samym czyli utratą uprawnień.Kata włożona do dekodera firmowego C+ uruchamia się po 10-15 minutach.