logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

opel vectra 2.2 cdi ciezko pali

cyprianek@ 17 Lut 2011 22:04 3083 6
REKLAMA
  • #1 9166461
    cyprianek@
    Poziom 2  
    witam mam problem z opelkiem jakes 2 tygodnie temu odebralem samochod od mechanika po wymianie papy paliwowej mechanik powiedzial ze trzeba wymienic przekaznik swiec zarowych lub czujnik temperatury cieczy. on nie wymienil bo sie tym nie zajmuje. po wymianie przekaznika kontrolka od swiec zarowych przestala sie zapalac nadal ciezko pali. zrobilem obejscie na swiece aby podgrzewac swiece recznie. swiece wymienione ale nadal nie pali dopiero za 4 razem. na komputerze zero bledow. pomozcie
  • REKLAMA
  • #2 9166563
    qwertyuiop1000
    Poziom 24  
    Jesteś pewny ,że to był mechanik ?:?:
  • REKLAMA
  • #3 9166632
    ogur3k
    Poziom 33  
    Jakaś rzeźba, kolego, jak Ty tam masz silnik CDI z Mercedesa-Benza....
  • REKLAMA
  • #4 9166862
    zeimp
    Moderator na urlopie...
    Coś mi tutaj nie pasuje z tym cdi ale ok. Co do tematu. Czy układ paliwowy szczelny, nie zapowietrza się? Jeśli nie to pompa i wtryski do sprawdzenia. Mówisz, że błędów nie pokazuje, a sprawdzałeś w wartościach pracę np. wtryskiwaczy?
  • REKLAMA
  • #5 9166877
    ogur3k
    Poziom 33  
    zeimp napisał:
    Coś mi tutaj nie pasuje z tym cdi ale ok. Co do tematu. Czy układ paliwowy szczelny, nie zapowietrza się? Jeśli nie to pompa i wtryski do sprawdzenia. Mówisz, że błędów nie pokazuje, a sprawdzałeś w wartościach pracę np. wtryskiwaczy?


    Daj spokój kolego, nie ma co się produkować. Żeby cyprianek@ coś jeszcze potrafił, albo miał kumatego mechanika. Jest tylko jedno pewne wyjście: niech zaprowadzi samochód do kogoś kto się naprawdę zna. Jak dalej po takich magikach-szamanach będzie prowadzał, robił jakieś obejścia to zostaną zgliszcza, nie samochód.
  • #6 9167843
    cyprianek@
    Poziom 2  
    mechanik jeden z najlepszych w mim miescie. ale jest tylko pompiarzem wiec robi to co potrafi. ja nie znam sie na samochodach to fakt ale nie musicie minie zaraz obrazac.

    swiece wymienione przekaznik swiec zarowych rowniez czujnik temperatury tez przewody paliwowe wszystkie wymienione zaworek zwrotny zalozony wymieniony filtr paliwa
    nie znam sie na mechanice dlatego pisze na forum a z mechanikami roznie bywa kazdy mowi co innego
  • #7 9167907
    xjablonskix
    Poziom 2  
    wiec moim zdaniem do sprawdzenia czujniki polożenia wału, wzniosu iglicy,położenia wałka pompy wtryskowej bo z tego co pamietam w vp 44 jest
REKLAMA