Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung i600 sim lock network lock ponizej minuty bez kabli

MichuWalbrzych 18 Lut 2011 18:30 8048 0
  • #1 18 Lut 2011 18:30
    MichuWalbrzych
    Poziom 1  

Szukałem ponad rok, aby odblokować mój Samsung I600 i nie ma szczegółowych opisów, a nawet prawdziwej drogi do odblokowania go.

Cóż, w końcu to zrobiłem i chciałem się podzielić.

Przede wszystkim są 2 sposoby blokowania, "SIM Lock" i "Network Lock ". przez pierwszy krok jest kilka wątków w całym internecie, ale na "Network Lock " potrzebny jest kod generowany specjalnie dla Twojego telefonu za pomocą numeru IMEI. "Network Lock " jest coś, co jest zapisane w pamięci RAM i NV tak przechowywane przez aktualizacje ROM.

W celu sprawdzenia, co jest w telefonie zablokowane wpisz następujące znaki *#7465625
    Pokazane zostanie z zamkiem stan urządzenia.

Teraz nie próbowałem go na SIM Lock ale to powinno działać dla wszystkich rodzajów zamków.
    Wpisz kod * # 0011 #
    Dostaniesz sie do menu test, kliknij przycisk "Wstecz lub back" i ponownie, aż dojdziesz do menu gdzie masz "wspólne" opcje (zazwyczaj 9). wybierz tę opcję w menu, że masz "NV Rebuild " wybierz tę opcję.
    A teraz po prostu wybierz opcję "Rebuild no RF NV Backup "
    Będzie po prostu odbudowywać NV RAM i usunie wszystkie przechowywane w nim zamki.

Testowane na I600 , I780, I900 i więcej modeli Samsung.

To jest sposob jak odblokować I600 bez programów, kabli, serwisów i domowym sposobem w niecala minute.

Mam nadzieję, że moglem komuś pomóc.

Pozdrawiam Michał