Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

komputer sie zawiesza po połaczeniu z siecia bezprzewodowa

19 Lut 2011 16:46 1574 9
  • Poziom 9  
    proszę o pomoc tak jak w temacie po zainstalowaniu karty bezprzewodowej i połączeniu się z siecią blokuje mi cały komputer zrobiłem reinstal systemu i dzieje się to samo
  • Poziom 10  
    być może katra sieciowa robi ci jakies zwarcie?
  • Poziom 9  
    karta sieciowa jest nowa wiec chyba nie powinno być żadnego zwarcia
  • Poziom 13  
    co to za karta sieciowa ? jaka płyta główna, jaki system ? jakie sterowniki ? ludzie tutaj nie wróżą z fusów, musisz dokładnie opisać problem, bardzo szczegółowo, podaj też schemat swojego podłączenia do sieci (router itd), czy problem występuje tylko w tej konkretnej sieci, czy może w każdej? czy inne komputery/urządzenia mają podobny problem?
  • Poziom 9  
    kartę sieciową mam z tp-linka model TL-WN350GD sterownik w komplecie. płyta główna to asus P5VD2-VM/S miałem windowsa XP teraz mam viste i problem ten sam. router mam w drugim pokoju i jest używany na laptopie i działa poprawnie
  • Poziom 13  
    sprawdź na innej karcie sieciowej, z innym chipsetem, więcej nie powiem, bo nadal nie raczyłeś podać pełnej konfiguracji komputera, wraz z dokładnymi oznaczeniami chociażby tego tp-linka. Routera też nie opisałeś, takie sprawy mogą się wydawać nieistotne a mimo to musimy wiedzieć wszystko żeby jakieś błahostki wykluczyć.
  • Poziom 9  
    nie mam innej karty sieciowej .płyta główna to asus P5VD2-VM/S
    procesor intel pentium dual 1,80 Ghz ,pamięc ram 2,00 GB , karta graficzna ATI Radeon X1550 series , karta sieciowa tp-link model TL-WN350GD sterownik w komplecie 54 Mbps. router też jest z tp-link model TL-WR340G 54 Mbps
  • Poziom 9  
    dalej to samo
  • Poziom 13  
    Zobacz na innym komputerze czy też się tak zachowuje . Oddaj na gwarancje lub zwróć do sklepu jeśli nie minoł tydzień od daty zakupu.