Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Jaki polecacie monitor 17" do 700 z這tych ?

23 Pa 2004 18:18 2976 11
  • Poziom 15  
    witam , pytanie jak widac :)
  • Poziom 26  
    teraz pytanie do Ciebie.czy to ma by n闚ka czy urzywany.700z zak豉dam瞠 chodzi ci o nowy :) .ale szcze瞠 powiedziawszy za te pieni康ze nic nie kupisz naprawd super.polecam IIYAM,SONY,EIZO.tylko 瞠 to b璠 troch dro窺ze monitotory.nie kup tylko LG.
  • Poziom 15  
    a czemu nie LG , a tak w og鏊e to LG na jakim kineskopie chodzi ? A co s dzicie o Samsungu ? No oczywi軼ie 瞠 chodzi o nowy bo jak do tej pory to dzia豉m na 14" OPTIView ( Hjundaj:) 7 Letni :(
  • Poziom 32  
    Witam.

R闚nie przymierzam si do zmiany monitora (obecnie SyncMaster 551s - jestem z niego bardzo zadowolony, chocia tylko 15'').
    Nie by貫m przekonany do LG, ale po moich ostatnich obserwacjach zdecydowa貫m si na wyb鏎 modelu 17" LG Flatron ez T710PH TCO`2003.

Opis np. tutaj: http://sklep.benchmark.pl/pelny_6724.html - Cena brutto: 625,- z.

W tej cenie my郵, 瞠 to b璠zie dobry zakup.

Pozdrawiam.

Ps.
    Jeszcze jedno (ma豉 niespodzianka?) - po wgraniu sterownik闚 z p造ty CD - od鈍ie瘸nie 100 Hz przy rozdzielczo軼i 1024x768. (oficjalnie podaje si 85 Hz przy tej rozdzielczo軼i).
  • Poziom 25  
    wybor philips 107T5 lightframe3 - to najlepszy wybor,obraz idealny,sterowanie z menu praktycznie kazdym parametrem obrazu...podstwietlanie obrazu-dobre do divx-ow,oraz podswitelanie punktowe..odswiezanie b dobre 85hz-1024-768,pracuje w najwiekszej fabryce komputerowej w europie-testowalem juz mnostwo monitorow,sam mam ten ktory opisalem.dlugo tez mialem ten dylemat co Ty ale wybor padl na philipsa.LG flatrony tez maja identyczne parametry ale jak to u LG i tutaj bardzo ale to bardzo czesto maja wady..a to jasny pasek,a to jakies w rogu male znieksztalcenia...itd

www.sirius.pl -polecam philips 107t5
  • Poziom 18  
    jest duzy wybor, osobiscie polecam IYAME,Philips,LG, uwazam ze LG nie jest zly i jest tani
  • Poziom 28  
    subiektywnie uwazam ze samsung (f-ma) sie zepsul
    w porownaniu z monitorami z przed 4 lat
    robia takie same albo nawet gorsze (kineskopy jesli to ich wogole)
    chyba nikomu sie nichce dostroic dokladnie banki
    w takim 797DF
    doszlem do wniosku, ze lepiej kupic malo uzywany 755DF
    za 400zl niz nowy 797DF za 800zl
    jak nie kupie tego starego modelu, to raczej zmienie marke mojego nowego minitora crt

i pozdrawiam kolege dla ktorego 85Hz przy 1024/768 to "b.dobre" parametry :)
  • Poziom 29  
    Witam
    u篡wam LG 795FT+
    Rozdz. max 1600x1200 (w sumie nie wiem po co)
    1024x768/100Hz (to optymalne od鈍ie瘸nie, 3 lata tak pracuje)
    Sensory moim zdaniem zb璠ne, nawet czasem przeszkadzaj jak niechc帷y sie dotknie.
    Wbudowany hub USB te niekonieczny a to r闚nie mia這 wp造w na cen (3 lata temu 1200z)
    Og鏊nie dzia豉 bez zastrze瞠 (po kilkana軼ie godz. na dob :) ), jestem bardzo zadowolony.
    Nie wiem dlaczego od dawna nie ma go w sprzeda篡.
    Mo瞠 zmieni si tylko symbol i obudowa.
  • Poziom 2  
    witam , nie jestem elektronikiem ale zajmuje si "profesjonalna grafik"
    i za cene kt鏎 zaproponowa貫s masz naprawde duzy wyb鏎, ja proponowa bym Ci np eizo i to nie 17" ale 19" np f730
    kt鏎y ma 鈍ietne parametry pieknie "swieci"
    np przy 1280/ 1024 ma 92hz, a jesli chcesz wydac ca貫 700pln to mo瞠sz si pokusic o bardzo dobry (patrz望 okiem grafika) 21" np:eizo flexscan t962

" HEHEHE przy陰czam sie do pozdrowie dla Kolegi kt鏎y twierdzi 瞠 1024/768 przy 85hz to dobre parametry"
  • Poziom 15  
    dzieki wszystkim , po d逝gim namy郵e zakupi貫m LG Flatron ez T710PH , jak na moje potrzeby jestem bardzo zadowolony du篡 plus to du瘸 ilo軼 ustawie do korekcji zniekszta販e obrazu , cuda mo積a wyprawiac :) , 1024/768 pracuje w 100Hz og鏊nie wporzo sort :)
  • Poziom 25  
    bafy napisa:
    witam , nie jestem elektronikiem ale zajmuje si "profesjonalna grafik"
    i za cene kt鏎 zaproponowa貫s masz naprawde duzy wyb鏎, ja proponowa bym Ci np eizo i to nie 17" ale 19" np f730
    kt鏎y ma 鈍ietne parametry pieknie "swieci"
    np przy 1280/ 1024 ma 92hz, a jesli chcesz wydac ca貫 700pln to mo瞠sz si pokusic o bardzo dobry (patrz望 okiem grafika) 21" np:eizo flexscan t962

" HEHEHE przy陰czam si do pozdrowie dla Kolegi kt鏎y twierdzi 瞠 1024/768 przy 85hz to dobre parametry"

dobre parametry biorac pod uwage cene i jakosc wyswietlanego obrazu HEHEHEHE