Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne w Parrot ck3100

pawelbelfast 19 Lut 2011 20:39 19410 10
  • #1 19 Lut 2011 20:39
    pawelbelfast
    Poziom 2  

Witam! Mam problem z moim parrotem ck3100, ostatnio wykasowałem mój telefon z jego pamięci ponieważ nie czytał niektórych kontaktów z książki telefonu. Następnie chciałeg go od nowa podłączyć ale wyskakuje informacja, że pamięć jest pełna, parrot łączy sie z telefonem ale nie czyta kontaktów i przy każdym uruchamianiu samochodu musze sie łączyć ręcznie. czy ktoś może wie jak wyczyścić pamięć parrota??? pomóżcie proszę!!

2 10
  • #2 19 Lut 2011 20:49
    jayu0
    Poziom 37  

Wciskasz wszystkie 3 przyciski razem na 2 sekundy a następnie naciskasz drugi raz.

9
  • #3 20 Lut 2011 08:48
    pawelbelfast
    Poziom 2  

Tak też zrobiłem. W dalszym ciągu kiedy paruje telefon z parrotem wyskakuje informacja że pamięć jest pełna, chociaż nie ma żadnych telefonów w pamięci. Nie wiem co dalej z tym zrobić. Tam gdzie jest opcją "Pair wit Phone" wyskakuje kilka modeli telefonów oraz "other Phone", wciskam "other Phone" i nie wiem jak usunąć te pozostałe.

0
  • #4 20 Lut 2011 19:08
    pawelbelfast
    Poziom 2  

Kryzys zażegnany. Sciągnąłem uptade ze strony parrota, połączyłem sie laptopem z parrotem przez bluetooth i przeinstalowałem. Teraz wszystko działa jak trzeba.

4
  • #5 25 Kwi 2012 21:06
    pazen
    Poziom 9  

Dawno nikt tym wątkiem się nie zajmuje.Pewnie od tego czasu macie jakieś proste rozwiązanie mojego problemu.W jaki sposób wykasować wcześniej sparowane telefony?Reset poprzez przytrzymanie jednovczesne gałki i obu przycisków nic nie daje.Po kilu sekundach trzymania jest kilka krótkich sygnałów dźwiekowych i...nic.Robie to na włączonymnm silniku. oraz na wyłączonym ale włozonej karcie(renault Laguna) i też nic.Za każdym razem musze wstukiwać hasło 1234 i wówczas działa mi odbieranie połączeń.Komunikat memory full za kazdym razem parowania połązcenia.Brak książki telefonicznej.Nie działa wybieranie głosowe.Jak to zmienić?Czytałem,że komuś pomogło odłączenie na dłuższy(jaki?) czas zasilania centralki.Gdzie to jest?Jak to odłączyć?

0
  • #6 15 Maj 2012 23:01
    kukli
    Poziom 10  

Witam;

pazen: moim zdaniem jedynym słusznym i sprawdzonym (również przeze mnie osobiście na kilku parrotach w firmie) jest sposób podany w poście powyżej (kolega pawelbelfast). Ściągnij nowy firmware, połącz się z parrotem przez BT, wgraj i masz problem z głowy. Zaoszczędzisz trochę czasu :D. Powodzenia.

1
  • #8 28 Maj 2012 22:02
    pazen
    Poziom 9  

Dziekuję za rady.Przydały się i mój Parrot działa.Jest OK!Jeszce raz dziękuję za wskazówki.Pozdrawiam - ZP.

1
  • #9 03 Sie 2012 21:07
    cezaryabc
    Poziom 2  

Witam.
    Mam podobny problem z Parrotem CK3100. Kłopot polega na tym, że pomimo braku sparowanych telefonów, podczas wgrywania nowego oprogramowania, wyświetla się komunikat o pełnej pamięci i instalacja przez BT zostaje przerwana. O tyle jest to dziwne, że przed rozpoczęciem wgrywania nowego softu sprawdzałem w urządzeniu i z komunikatu wynikało, że jest jednak wolna pamięć (ponad 1000 kB). Reset trzema przyciskami przeprowadzałem. Jeśli ktoś miał podobny problem i udało się go rozwiązać, to będę wdzięczny za pomoc.

0
  • #10 01 Kwi 2015 20:46
    vitals
    Poziom 1  

#cezaryabc
    Udało ci się naprawić ten problem? Dzieje mi się dokładnie to samo próbowałem wszystkiego co opisaliście i nic nie pomogło. Ktoś ma jakiś pomysł?

0
  • #11 01 Kwi 2015 22:00
    cezaryabc
    Poziom 2  

Wgrałem nowe oprogramowanie i ... pomogło.
    Więcej na temat aktualizacji napisali inni użytkownicy forum - link:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1822082.html

Dodano po 2 [minuty]:

Z tego co pamiętam (problem istniał prawie trzy lata temu), najpierw odłączyłem Parrota od zasilania na 2 - 3 godziny a dopiero później zaktualizowałem.
    Powodzenia

0