Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne w Parrot ck3100

pawelbelfast 19 Feb 2011 20:39 30582 10
 • #1
  pawelbelfast
  Level 2  
  Witam! Mam problem z moim parrotem ck3100, ostatnio wykasowałem mój telefon z jego pamięci ponieważ nie czytał niektórych kontaktów z książki telefonu. Następnie chciałeg go od nowa podłączyć ale wyskakuje informacja, że pamięć jest pełna, parrot łączy sie z telefonem ale nie czyta kontaktów i przy każdym uruchamianiu samochodu musze sie łączyć ręcznie. czy ktoś może wie jak wyczyścić pamięć parrota??? pomóżcie proszę!!
 • #2
  jayu0
  Level 37  
  Wciskasz wszystkie 3 przyciski razem na 2 sekundy a następnie naciskasz drugi raz.
 • #3
  pawelbelfast
  Level 2  
  Tak też zrobiłem. W dalszym ciągu kiedy paruje telefon z parrotem wyskakuje informacja że pamięć jest pełna, chociaż nie ma żadnych telefonów w pamięci. Nie wiem co dalej z tym zrobić. Tam gdzie jest opcją "Pair wit Phone" wyskakuje kilka modeli telefonów oraz "other Phone", wciskam "other Phone" i nie wiem jak usunąć te pozostałe.
 • #4
  pawelbelfast
  Level 2  
  Kryzys zażegnany. Sciągnąłem uptade ze strony parrota, połączyłem sie laptopem z parrotem przez bluetooth i przeinstalowałem. Teraz wszystko działa jak trzeba.
 • #5
  pazen
  Level 10  
  Dawno nikt tym wątkiem się nie zajmuje.Pewnie od tego czasu macie jakieś proste rozwiązanie mojego problemu.W jaki sposób wykasować wcześniej sparowane telefony?Reset poprzez przytrzymanie jednovczesne gałki i obu przycisków nic nie daje.Po kilu sekundach trzymania jest kilka krótkich sygnałów dźwiekowych i...nic.Robie to na włączonymnm silniku. oraz na wyłączonym ale włozonej karcie(renault Laguna) i też nic.Za każdym razem musze wstukiwać hasło 1234 i wówczas działa mi odbieranie połączeń.Komunikat memory full za kazdym razem parowania połązcenia.Brak książki telefonicznej.Nie działa wybieranie głosowe.Jak to zmienić?Czytałem,że komuś pomogło odłączenie na dłuższy(jaki?) czas zasilania centralki.Gdzie to jest?Jak to odłączyć?
 • #6
  kukli
  Level 11  
  Witam;

  pazen: moim zdaniem jedynym słusznym i sprawdzonym (również przeze mnie osobiście na kilku parrotach w firmie) jest sposób podany w poście powyżej (kolega pawelbelfast). Ściągnij nowy firmware, połącz się z parrotem przez BT, wgraj i masz problem z głowy. Zaoszczędzisz trochę czasu :D. Powodzenia.
 • #8
  pazen
  Level 10  
  Dziekuję za rady.Przydały się i mój Parrot działa.Jest OK!Jeszce raz dziękuję za wskazówki.Pozdrawiam - ZP.
 • #9
  cezaryabc
  Level 2  
  Witam.
  Mam podobny problem z Parrotem CK3100. Kłopot polega na tym, że pomimo braku sparowanych telefonów, podczas wgrywania nowego oprogramowania, wyświetla się komunikat o pełnej pamięci i instalacja przez BT zostaje przerwana. O tyle jest to dziwne, że przed rozpoczęciem wgrywania nowego softu sprawdzałem w urządzeniu i z komunikatu wynikało, że jest jednak wolna pamięć (ponad 1000 kB). Reset trzema przyciskami przeprowadzałem. Jeśli ktoś miał podobny problem i udało się go rozwiązać, to będę wdzięczny za pomoc.
 • #10
  vitals
  Level 1  
  #cezaryabc
  Udało ci się naprawić ten problem? Dzieje mi się dokładnie to samo próbowałem wszystkiego co opisaliście i nic nie pomogło. Ktoś ma jakiś pomysł?
 • #11
  cezaryabc
  Level 2  
  Wgrałem nowe oprogramowanie i ... pomogło.
  Więcej na temat aktualizacji napisali inni użytkownicy forum - link:
  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1822082.html

  Dodano po 2 [minuty]:

  Z tego co pamiętam (problem istniał prawie trzy lata temu), najpierw odłączyłem Parrota od zasilania na 2 - 3 godziny a dopiero później zaktualizowałem.
  Powodzenia