Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z drukarką HP OfficeJet G85

23 Paź 2004 20:30 1722 5
  • Poziom 10  
    Po włączeniu pojawia się komunikat: PRESS ENTER TO ALIGN CARTRIDGES. Po naciśnięciu ENTER-a drukarka blokuje się (zaczynają migotać diody. Zmieniałem tusze, nie pomaga. Uwaga - można wykonać kopie- czyli ksero działa.
    Pomocy :cry: [/b]
  • Poziom 15  
    Jeżeli drukarka chce wyrównać cartridge to przypuszczalnie ma brudną folię pozycjonera za karetką taki pasek z folii.
    Oprócz niego jest jescze tarcza pozycjonera z lewej strony mechanizmu.
    Szmata z denaturatem powinna załatić problem.
    Uważąj tylko aby ci nie spadł pasek z zaczepu lub abyś go nie urwał.

pozdrawiam- owocnej zabawy :D
  • Poziom 10  
    Niestety wyczyszczenie paska i krążka (dokładne) nie pomogło nadal po wciśnięciu ENTER-a zaczynają mrugać wszytskie diody i wyświetlają się następujące komunikaty: Error b800866, error b80086a, error b9000860, error bad 9492e i informacja TURN POWER OFF AND ON.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To jest maszyna zrobiona na drukarce DJ 9xx.. pytanie takie: kiedy ostatnio maszyna była w konserwacji?? Jak nigdy to najprawdopodobniej uszkodziła sie wskutek zbyt dużej ilości tuszu zużytego Service Station, a dokładniej urwała się zębatka napędzająca mechanizmy w niej. Jeśli zawodowo nie zajmujesz sie naprawami tego rodzaju sprzętu to moja rada jest taka: znajdź jakiś pożądny serwis i zawieź im to.. Uważaj użądzenie transportuj jak pełne akwarium, zużyty tusz jest w części płynny i jak Ci się wyleje to zapłacisz nie tylko za naprawę i gruntowne czyszczenie użądzenia ale i tapicerki w samochodzie
  • Poziom 10  
    Rozebrałem drukarkę do ostatniej części wyczyściłem i nic nie pomogło, może ktoś zna problem.
    Wymienię jeszcze elektronikę a jeśli nie pomoże to wyrzucę przez okno.
  • Poziom 10  
    Dla ciekawych okazało się że jest uszkodzona elektronika w karetce. Po wymiane na inną drukarka zaczęła działąc poprawnie.