Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dziwna ladowarka

23 Paź 2004 20:32 1161 11
  • Poziom 27  
    czy spotkaliscie sie z czyms takim ze ladowarka akumulatorow AA/AAA nie laduje podlaczona przez przedluzacz do gniazdka, sprawdzalem na 3 przedluzaczach i listwie zasilajacej od kompa, moze siedziec wlaczona w niej 16h i ani troche nie naladuje, ale podlaczona juz bezposrednio do gniazdka laduje bez problemu...o co chodzi? jest nawet o tym w intrukcji, ze podlaczac bezposrednio do gniazdka, ale mnie interesuje dlaczego tak sie dzieje...
  • Poziom 27  
    ponawiam pytanie, czy ktos potrafi powiedziec dlaczego sie dzieje tak jak opisalem powyzej? przeciez przewod w scianie to tak jak przedluzacz...ja tego nie rozumiem :|
  • Poziom 17  
    ponieważ w gniazdku w ścianie ładowara siedzi "pionowo" a w przedłużaczu "poziomo" :D
    Tak na poważnie to powiem Ci tak jak kiedyś powiedział mi lekarz, który nie wiedział co mi dolega - Miałeś spotkanie z ufo.
  • Poziom 27  
    mnie akurat interesuje ten problem naserio, w tym wypadku naprawde zastanawiam sie czy nie dzialaja jakies nadprzyrodzone sily :)
  • Poziom 10  
    Czy ładowarka wykorzystuje bolec ochronny gniazda?
  • Poziom 27  
    nie, nie wykorzystuje, ladowarka GP z bateriami dedykowanymi do tego modelu, w gniazdkach nie ma bolca i ladowarka go nie wymaga
  • Poziom 10  
    Bez pacjenta trudno postawić diagnozę.

Napisz jak wyjaśnisz zagadkę.
    pozdrawiam
    dr W
  • Poziom 16  
    a prubowałes ładowac przez przedłuzacz ale z ładowarka ustawiona w takiej pozycii jak w gniazdku ,moze ktos to zrobił celowo zeby ludzia dywany nie płoneły,ciekawa sprawa
    sprubuj czy do gury nogami tesz ładuje w gniazdku moze to sprawa polaryzacii
  • Poziom 27  
    tez juz tak probowalem i nic :(
  • Poziom 26  
    Niesmiała podpowiedź: Kwestia rezystancji?
  • Poziom 25  
    Witka!
    Może podłabyś typ tej ładowarki i zacytował dokładnie treść instrukcji w części, która mówi o ładowaniu bezpośrednio z gniazda w ścianie.
    Inaczej to temat dla wróżki.
    Może sprawa jest prozaiczna i chodzi o długość bolców stykowych nie siegających styków w przedłużaczach(może głębiej osadzone).
    Hej.
  • Poziom 27  
    ladowarka to GP Power Bank3 (oznaczenie wersji GPPB04) a instrukcja pisze tak:"GP Power Bank powinen byc wlaczony bezposrednio do zrodla zasilania, nie nalezy uzywac przedluzaczy" i wszystko :) i co Wy na to?