Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

octavia cieknąca turbina kkk - wasze opinie

robert10 20 Feb 2011 13:00 2790 3
    robert10
    Level 14  
    Odpaliłem octavię agr 90km turbina kkk bez zmiennej geometrii , silnik zaczął sam wchodzić na wysokie obroty więc wyłączyłem kluczyk i zgasł ,zastanawiając się co się stało (dwa dni wcześniej ustawiana dawka paliwa ) pomyślałem że coś z ustawieniem dawki więc podłączam komp.nastawnik ok. więc odpalam jeszcze raz i niestety dalej sam wchodzi na coraz wyższe obr. gaszę on gaśnie .Okazuje się że po zdjęciu rury z ic. wylewa się olej (wyczyściłem ic. i przewody, zapalam silnik chodzi wydaje się ,że ok.) odłączam od turbiny przewody powietrza z obu stron zapalam na wolnych i okazuje się ,że z turbo kapie , więc jest odpowiedż .Moje pytanko co do turbiny kkk słyszałem kiedyś ,że tych turbin się nie regeneruje ,natomiast można kupić regenerowane kkk więc jak jest z tą regeneracją tych turbinek , a może lepiej włożyć garretta , można kupić oczywiście nową ale czy na pewno nowa będzie nie regenerowana . Proszę o podzielenie się waszą wiedzą i oczywiście opinią ,zawsze można wyciągnąć wnioski co lepiej...pozdr.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    stefanscorpio
    Level 20  
    Witam! Sprawdz czy BW nie ma jszcze ich w ofercie. Pozdrawiam.Stefan.
    robokop
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Regeneruje się, aczkolwiek słychać różne opinie na temat "regeneratorów", od czasu jak pojawiły się powszechnie dostępne zestawy naprawcze. Szukaj ofert, najlepiej blisko siebie i z konkretną gwarancją.
    robert10
    Level 14  
    No właśnie i chodzi mi o te opinie , a ponieważ i tak ją wymieniam ,to która była by lepsza kkk czy gareta , biorąc pod uwagę takie same użytkowanie jednej i drugiej.
    Znajomy wymieniał w serv. v....kupił i zapłacił za nową a okazało się , że była regenerowana. Oczywiście masz rację co do gwarancji ale ...,,ale,, zawsze pozostaje . Więc porozmawiać zawsze można. Wszystkie turbiny które do tej pory wymieniałem nie były kkk więc nie mam żadnego porównania i szukam najlepszego rozwiązania ,które było by możliwe..pozdr.

Dodano po 4 [godziny] 22 [minuty]:

Czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy:

http://www.turbodynamica.pl/