Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

octavia cieknąca turbina kkk - wasze opinie

20 Lut 2011 13:00 2472 3
  • Poziom 12  
    Odpaliłem octavię agr 90km turbina kkk bez zmiennej geometrii , silnik zaczął sam wchodzić na wysokie obroty więc wyłączyłem kluczyk i zgasł ,zastanawiając się co się stało (dwa dni wcześniej ustawiana dawka paliwa ) pomyślałem że coś z ustawieniem dawki więc podłączam komp.nastawnik ok. więc odpalam jeszcze raz i niestety dalej sam wchodzi na coraz wyższe obr. gaszę on gaśnie .Okazuje się że po zdjęciu rury z ic. wylewa się olej (wyczyściłem ic. i przewody, zapalam silnik chodzi wydaje się ,że ok.) odłączam od turbiny przewody powietrza z obu stron zapalam na wolnych i okazuje się ,że z turbo kapie , więc jest odpowiedż .Moje pytanko co do turbiny kkk słyszałem kiedyś ,że tych turbin się nie regeneruje ,natomiast można kupić regenerowane kkk więc jak jest z tą regeneracją tych turbinek , a może lepiej włożyć garretta , można kupić oczywiście nową ale czy na pewno nowa będzie nie regenerowana . Proszę o podzielenie się waszą wiedzą i oczywiście opinią ,zawsze można wyciągnąć wnioski co lepiej...pozdr.
  • Poziom 20  
    Witam! Sprawdz czy BW nie ma jszcze ich w ofercie. Pozdrawiam.Stefan.
  • Moderator Samochody
    Regeneruje się, aczkolwiek słychać różne opinie na temat "regeneratorów", od czasu jak pojawiły się powszechnie dostępne zestawy naprawcze. Szukaj ofert, najlepiej blisko siebie i z konkretną gwarancją.
  • Poziom 12  
    No właśnie i chodzi mi o te opinie , a ponieważ i tak ją wymieniam ,to która była by lepsza kkk czy gareta , biorąc pod uwagę takie same użytkowanie jednej i drugiej.
    Znajomy wymieniał w serv. v....kupił i zapłacił za nową a okazało się , że była regenerowana. Oczywiście masz rację co do gwarancji ale ...,,ale,, zawsze pozostaje . Więc porozmawiać zawsze można. Wszystkie turbiny które do tej pory wymieniałem nie były kkk więc nie mam żadnego porównania i szukam najlepszego rozwiązania ,które było by możliwe..pozdr.

Dodano po 4 [godziny] 22 [minuty]:

Czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy:

http://www.turbodynamica.pl/