Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka spalinowa MORRISON

20 Lut 2011 16:16 2654 7
  • Poziom 17  
    Tutaj nie chodzi o nazwę kosiarki a tylko o silnik jaki jest tam umieszczony.
    Silniki Briggsa są w Polsce bardzo dobrze znane.
  • Poziom 30  
    I wcale się nie dziwie że nie znalazłeś. Silnik jest dobry części do niego dostaniesz bez problemu, ciekawe jak z nożem ale na pewno też jak nie oryginał to jakiś uniwersalny. Reszta to typowy chinol jakich teraz pełno pod różnymi dziwnymi nazwami. Cena jest dobra więc jak lubisz zakupy na odległość to łykaj, ja osobiście wolał bym odczekać i kupić w pobliskim sklepie choćby i 50 drożej. Poza tym kosiarki z roku na rok tanieją ze względu na coraz większą konkurencję importerów z chin i ta cena może nie być już tak atrakcyjna za dwa miesiące, w porównaniu do nowych modeli.
  • Poziom 8  
    Jak Koledzy napisali silniki Briggsa są jednymi z lepszych, dlatego też przy wyborze stawiam na tego producenta.
    Myślę że cena urządzenia z tym silnikiem jest przyzwoita.
    Oczywiście silnik to nie wszystko i dlatego pytam czy ktoś używał kosiarki tej marki, jak jest z serwisem, lub co Możecie polecić do 900pln max.
  • Poziom 30  
    Właśnie dlatego ja zawsze radzę zakup na miejscu. Trzeba być totalnie anty technicznym żeby nie zobaczyć co w jaki sposób jest zbudowane.
    Jeżeli chodzi o ten konkretnie korpus to jest solidnie wykonany i godny polecenia.
  • Poziom 8  
    Oczywiście zapoznałem się z ofertą sklepów ogrodniczych w swoim mieście.
    Niestety od około 1200pln i moc 4 - 4.5 KM.
    Mam jeszcze miesiąc na zakup i na pewno odwiedzę jakieś markety budowlane.
  • Poziom 30  
    No to niezłą drożyznę tam masz.
  • Poziom 8  
    Oczywiście znajdzie się coś niebieskiego ociekającego plastikiem MADE IN NIE ODPALAJ MNIE za 700pln.