Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozdzielacz sygnału pomocy !!!!!!!!!!!!

23 Paź 2004 22:14 1139 1

• Poziom 31  
    mam dziwny choc błachy moze i dla niektórych problem chciałem zbudowac zozdzielacz sygnału z komputer (kary dzwiękowej) na wierzę i słuchawki że jak przełacz sie to bedzie grała wierza a jak sięprzelączy w drugą strone to bedą grały słuchawki ale buduje takie cos 3 raz i teraz to juz się wkórwiłem bo zakażdym raziem robie jakis bład po momo tego że jest to niby banalnie proste mozęktos mi powei dlaczego jak podłacze np. słuchawki to jest dzwięik tylko na jeden kanał i dzwiek jest jak ze studni jakis cichy i dziwny, dlaczego tak sie dzieje napewno wszystkie przewody mam dobrze podłaczone bo sprawdzałem 5 razy i wszedzie jest przejscie sprawdzałem miernikiem dziwne to moze to jakieś przebicie ale jak???? ja juz sam nie wiem mozę ktoś ma jakis pomysł a moz emam za cienkie kable mozę mają byc grybsze chcociaż w słuchakach idą jeszcze cieńsze kurdę POMOCY, aja i przy okazii mam jeszcze jedno pytanie jak trzeba prawidłowo podłaczyc kable do jacka zaczynajac od strony kabla to jack jest podzeliny an 3 części pierwsza to masa napewno a druga to minus TAK??? a trzecia ta najmniejsza na końcu jacka to plus???

dołaczam schemat tego co mam zamiar zbudować

z góry dziekuje za pomoc chętnie pogadam na gg czekam
  • Pomocny dla użytkowników
    Tam nie ma plusa i minusa tylko lewy i prawy kanał oraz wspólna masa dla obu kanałów.

Masę lutujesz do części najdalszej od końca wtyku Minijack,
    do środkowego segmentu kanał prawy
    a do czubka lewy.

I nie "wkórtyzaniaj" się tak, ciężko cię czytać a i pani lekkich obyczajów może się oburzyć za to ó kreskowane w jej nazwie zawodu.