Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek rtx - remotronix kodowanie pilota

20 Lut 2011 22:18 21572 11
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem po wymianie baterii- rozkodaowal mi sie pilot typu scyzoryk. Nie pamietam jaki jest model sterownika centralnego jest to jakis uniwersalny z tanszych modeli firmy remotrnix w zwiazku z tym mam pytanie w jaki sposob mozna zakodowac go z powrotem ?
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    no tak ale mysle ze jezeli chodzi o takie proste podstawowe sterwoniki centralnego jest uniwersalna procedura kodowania pilota, moze ma ktos jakies pomysly :)
  • Poziom 34  
    Witam. Przy sterowniku powinien być widoczny mikroswitch do kodowania. Spotkałem się też że był w środku i trzeba rozebrać obudowę.
  • Poziom 9  
    dzieki, zelzy troche mroz rozbiore sprawdze
  • Pomocny post
    Poziom 2  
    Witam. Cytat z instrukcji.

Przycisk o którym mowa znajduje się w samej centralce zaraz przy wtyczce z okablowaniem.

"W PRZYPADKU BRAKU REAKCJI NA PILOTA, NALEŻY PRZEPROWADZIĆ NASTĘPUJĄCĄ PROCEDURĘ PROGRAMOWANIA PILOTÓW:
    *wcisnąć i przytrzymać ok.10s. przycisk -zaświecą się kierunkowskazy
    *przed upływem 3s. wcisnąć przycisk zamknij pilota -sygnał świetlny potwierdzi zaprogramowanie pilota
    *wciśnij przycisk zamknij drugiego pilota -analogicznie sygnał świetlny potwierdzi zaprogramowanie pilota
    *po ok.10s. od zaprogramowania ostatniego pilota -procedura programowania zostanie zakończona"

Powodzenia. :D
  • Poziom 9  
    Witam, żeby nie zakładać nowego tematu, co mija się z celem, piszę tu. A więc mam w aucie centralny zamek RTX CL8 i wynikła potrzeba dopisania 3 pilota. Próbowałem dopisać pilot z vectry b i jeszcze jakiś stary z cinqecento (miałem je w domu) no i niestety żadnego nie udało się poprawnie dopisać, jaki zatem musi być pilot, aby współpracował z CL8? Wiem, że muszą mieć tą samą częstotliwość, ale nigdzie w instrukcji kluczykach itp nie pisze na jakiej CL8 częstotliwości pracuje, pilot z vb jest na 433MHz. Proszę o pomoc
  • Poziom 34  
    Musisz mieć pilot dedykowany dla RTX CL8. O tych co piszesz i innych nie da rady.
  • Poziom 9  
    poszukiwania w sieci nic nie dały, skąd wziąć takie piloty?
  • Poziom 2  
    Jest dostępny na rynku Pilot samokopiujący 4-kanałowy z kodem stałym 433.92MHz i myślę że powinien działać. 25zł.
  • Poziom 9  
    A co, na przykład, stoi na przeszkodzie, żeby dopisać taki pilot z vectry? jeżeli ma inną ramke danych, to da się ją jakoś edytować? Pozdrawiam :)
  • Poziom 9  
    Wystarczy kontakt z firmą RTX. Ja w e-mailu podałem zdjęcie starego pilota. Koszt nowego pilota 25 zł+wysyłka. Kupiłem identyczny pilot jak stary. Dalej jak opisał to kolega Misior. U mnie przycisk był w obudowie po prawej stronie wtyczki jak na zdj. centralny zamek rtx - remotronix kodowanie pilota