logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Peugeot 206 nie działają światła wycieraczki, eco mode activ

misieqmonster 21 Lut 2011 13:38 7022 3
REKLAMA
  • #1 9182402
    misieqmonster
    Poziom 10  
    Witam.
    Mam taki dziwny problem: w Peugeocie 206 2.0 nie działają światła, wycieraczki, samochód zapala ale na wyświetlaczu jest wyświetlany napis: "ECONOMY MODE ACTIVE".
    Z tego co się orientuję, to po odpaleniu powinien ten "Eco mode" być wyłączony. Akumulator jest naładowany, alternator ładuje ale nie gaśnie kontrolka od ładowania, instalacja jest cała sprawdzona.
    Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o pilną pomoc.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 9183445
    macvir
    Warunkowo odblokowany
    eco mode sie uaktywnie gdy zaplon jest wlaczany dluzej niz 1/2 godziny

    Cytat:
    alternator ładuje ale nie gaśnie kontrolka od ładowania


    czyli jak laduje czy nie? tam alternator startuje przez BSI
    masz problem z BSI,
    skoro "instalacja sprawodzona" - co to w/g ciebie oznacza?
    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 9183792
    kajaba autoserwis
    Poziom 30  
    padające BSI. miałem przypadek że tak się zaczynało dziać aż w końcu całkiem padło i już samochód nie odpalił!
  • #4 9192822
    misieqmonster
    Poziom 10  
    Alternator ładuje, gdyż po odpaleniu samochodu napięcie wzrasta do 14,2V, a stwierdzenie "instalacja sprawdzona" oznacza, że cała instalacja była sprawdzana pod kątem zwarć, przetarć lub jakiekolwiek przerwy w obwodach. dodam, że jest to samochód który uczestniczy w "rajdach" i został tak zrobiony aby nie było w nim immobilisera i odpala bez podłączonego BSI.
REKLAMA