Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc w ustawieniach sprzętu Alpine+ Stroker

21 Lut 2011 17:07 869 3
  • Poziom 2  
    Witam. Potrzebuję pomocy, gdyż zakupiłem wzmacniacz Alpine V12 MRV-1507, będzie napędzał Cerwin-vega stroker 12, na mostku w 4 omach. Nie wiem czy dobrze mam poustawiane filtry, nie mam instrukcji wiec nie wiem. Pomoc w ustawieniach sprzętu Alpine+ Stroker Z radia wychodza 2 wyjscia na wzmacniacze i jeden na sub, czy moge podlaczyc tylko jednym cinchem, czy musze kupic taki rozgaleznik na 2 ( Y)? Z przodu wzmacniacza mam tak ustawione, czy dobrze? Pomoc w ustawieniach sprzętu Alpine+ Stroker Zestaw przedni będzie to harman-kardon 3-drozny. Kolejne problem- nie mam oryginalnej wiazki i bede na nowych kablach podlaczal i glosnik wysokotonowy ma wejscie na 3 a od wzmacniacza idzie tylko + i - , jak to podlaczyc, tak samo niskotonowe sa dwucewkowe, czyli 2 + i 2 - , a tez idzie jeden plus i jeden minus od wzmachola.Dla scislosci jest to Top Hifi , dedykowane do bmw,przod zasilany za pomoca oryginalnego wzmacniacza hk z zestawu. To ten wysokotonowy. Pomoc w ustawieniach sprzętu Alpine+ Stroker Z góry oświadczam,że proszę o pomoc i wszystkie wysmiewcze teksty mozecie sobie darowac. Nie mam duzego oswiadczenia z car audio, stad ten post.
  • Poziom 13  
    Na wzmacniaczu ustaw filter na LP.Input mode na mono.
  • Poziom 2  
    Dzieki za podpowiedz. A to phase na 0 czy 180? No i te pokretelka u gory:(
  • Moderator CarAudio
    Może byś tak FAQ Nazara przeczytać raczył , bo chyba nie mamy Ci tłumaczyć co to GAIN i HP?