Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do diagnostyk instalkii ELPIGAZ/STELL NORD

petoka 21 Feb 2011 17:44 7837 6
    petoka
    Level 9  
    Witam.
    Czy ktoś z forumowiczów na może program do diagnostyki instalacji ELPIGAZ z komputerem STELL NORD ???Posiadam w swoim aucie właśnie taką instalację i chcę ją sam diagnozować ...

Dodano po 8 [minuty]:

W razie czego dołączam maila tomex_moto(małpa)wp.pl
    Pozdrawiam
    IWEX100
    Level 16  
    Dlaczego wszyscy na tym forum nie wysilą się żeby poszukać. Po pierwsze nie ma instalacji takiej jak piszesz STELL NORD tylko jest instalacja STELLA NORD (inaczej STELLA/ELIZA) i do tej instalki jest pełno softów wszędzie. Choćby tutaj:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic79268.html

trochę trzeba poszukać

Proszę poprawić pisownię.
    manta
    petoka
    Level 9  
    Przepraszam za pomyłkę. Zainstalowałem tego softa i okazało się że nie jest on w języku polskim :( Czy masz może linka do polskiwj wersji językowej???
    IWEX100
    Level 16  
    Musisz zciągnąć wszystkie trzy części, wyraźnie jest napisane w drugiej części "Polish" więc napewno jest tam polska wersja językowa. ustawiasz ją na górze programu. Jest tam możliwośc zmainy języka.

Pozdrawiam
    petoka
    Level 9  
    Program zainstalowany. Język polski jak najbardziej aktywny. Teraz czekam na interfejs z allegro za całe 39 zł i będzie można działać... Czy mogę prosić o jakieś wskazówki odnośnie ustawiania parametrów???? Auto mi gaśnie na wolnych obrotach i szarpie (tylko na niskich obrotach)
    daroo7707
    Level 14  
    wymień wtryskiwacze i przestanie szarpać i gasnąć.
    instalacjia ma zapewne już kilka lat, a te zielone wtryski nie są wieczne.
    petoka
    Level 9  
    Samochód ma już przelatane 50 tys na gazie więc wtryski mogą być już nieco zużyte. Masz jakieś propozycje odnośnie tematu??? Słyszałem że MATRIX-y są dobre albo MAGIC JET.