Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do diagnostyk instalkii ELPIGAZ/STELL NORD

petoka 21 Feb 2011 17:44 7837 6
 • #1
  petoka
  Level 9  
  Witam.
  Czy ktoś z forumowiczów na może program do diagnostyki instalacji ELPIGAZ z komputerem STELL NORD ???Posiadam w swoim aucie właśnie taką instalację i chcę ją sam diagnozować ...

  Dodano po 8 [minuty]:

  W razie czego dołączam maila tomex_moto(małpa)wp.pl
  Pozdrawiam
 • #2
  IWEX100
  Level 16  
  Dlaczego wszyscy na tym forum nie wysilą się żeby poszukać. Po pierwsze nie ma instalacji takiej jak piszesz STELL NORD tylko jest instalacja STELLA NORD (inaczej STELLA/ELIZA) i do tej instalki jest pełno softów wszędzie. Choćby tutaj:

  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic79268.html

  trochę trzeba poszukać

  Proszę poprawić pisownię.
  manta
 • #3
  petoka
  Level 9  
  Przepraszam za pomyłkę. Zainstalowałem tego softa i okazało się że nie jest on w języku polskim :( Czy masz może linka do polskiwj wersji językowej???
 • #4
  IWEX100
  Level 16  
  Musisz zciągnąć wszystkie trzy części, wyraźnie jest napisane w drugiej części "Polish" więc napewno jest tam polska wersja językowa. ustawiasz ją na górze programu. Jest tam możliwośc zmainy języka.

  Pozdrawiam
 • #5
  petoka
  Level 9  
  Program zainstalowany. Język polski jak najbardziej aktywny. Teraz czekam na interfejs z allegro za całe 39 zł i będzie można działać... Czy mogę prosić o jakieś wskazówki odnośnie ustawiania parametrów???? Auto mi gaśnie na wolnych obrotach i szarpie (tylko na niskich obrotach)
 • #6
  daroo7707
  Level 14  
  wymień wtryskiwacze i przestanie szarpać i gasnąć.
  instalacjia ma zapewne już kilka lat, a te zielone wtryski nie są wieczne.
 • #7
  petoka
  Level 9  
  Samochód ma już przelatane 50 tys na gazie więc wtryski mogą być już nieco zużyte. Masz jakieś propozycje odnośnie tematu??? Słyszałem że MATRIX-y są dobre albo MAGIC JET.