Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blokowanie strony www.allegro.pl pomocy :)

equbek 21 Lut 2011 23:53 8306 3
  • #1 21 Lut 2011 23:53
    equbek
    Poziom 2  

Witam

Blokuje mi otwieranie strony allegro.pl jest to jedyna strona do której nie mam dostępu.

Nie jest to wina firewala wyłączony i jest to samo raczej nie przeglądarki bo sprawdzalem na IE Operze Chromie itd

Przeskanowałem komputer ale nic nie wykrył (Nortonem).

Czy ktoś wie co moży być przyczyną ?

1 3
  • #2 21 Lut 2011 23:55
    bogiebog
    Specjalista Sieci, Internet

co jest w pliku %windir%\system32\drivers\etc\hosts ?

Start/uruchom:CMD.exe wpisz

tracert -d www.allegro.pl

przeglądarka używa www proxy ? może proxy blokuje ?

1
  • #4 23 Lut 2011 11:46
    equbek
    Poziom 2  

Witam

Problem rozwiązany. Pomocny okazały się porady działu technicznego allegro.

1. Narzędzia > Usuń historię przeglądania... > zaznaczamy: "Tymczasowe pliki internetowe" oraz "Pliki cookie", zatwierdzamy przyciskiem "Usuń"; 2. Narzędzia > Opcje internetowe > Prywatność > przycisk "Domyślne" (jeżeli jest on aktywny); 3. Narzędzia > Opcje internetowe > Prywatność > przycisk "Zaawansowane" > opcja "Zastąp automatyczną obsługę plików cookie" powinna być odznaczona; 4. Narzędzia > Opcje internetowe > Ogólne > przycisk "Ustawienia" przy opcji "Historia przeglądania" > zaznaczamy "Za każdym razem, gdy odwiedzam tę stronę"; 5. Narzędzia > Opcje internetowe > Połączenia > przycisk "Ustawienia sieci LAN" > opcja "Użyj serwera proxy dla sieci LAN" powinna być odznaczona; 6. Narzędzia > Opcje internetowe > Zawartość > przycisk "Wyczyść stan SSL"; 7. Narzędzia > Opcje internetowe > Zabezpieczenia > przycisk "Resetuj wszystkie strefy do poziomu domyślnego" (jeżeli jest on aktywny); 8. Narzędzia > Opcje internetowe > Zaawansowane > przycisk "Przywróć ustawienia zaawansowane".

Pomogło pozdrawiam być może komuś się przyda.

1