Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha RX-V459 + Tonsil Mistral Front

22 Lut 2011 19:07 1406 6
 • Poziom 11  
  Witam

  posiadam taki zestaw, noszę się z zamiarem sprzedaży i zakupieniu Logitecha Z-5500( zależy mi na większym basie oraz sprzet będzie mniej miejsca zajmował), lecz wpadłem na pomysł żeby nie sprzedawać i dokupić do tego co mam subka(max 500zł)

  I teraz pytanie, co lepiej zagra?Nie jestem jakimś audiofilem, sprzęt głupie do muzyki typu minimal/electro/progressive.

  Jeśli się wątek nie spodoba to usuńcie, tylko proszę o szybką poradę(w 99% jestem przekonany,że dokupienie subka rozwiąże mój problem ale wolę mieć pewność)

  jeśli już subek to mam na oku (Kodę 100B,Tonsil Aktiv 100, STX S-150 )
 • Poziom 28  
  Ten niski model Yamahy ani tym bardziej Logitechy nie nadają się do słuchania muzyki.
  Na początek kup wzmacniacz.
 • Poziom 11  
  kolego nie załamuj mnie no jezu...jakie widzisz rozwiazanie? bo i tak te dwie opcje wchodzą w grę....jesli wzmak to jaki niby? jakiś starszy Technics czy co? bo nie mam dużo pieniędzy....
 • Poziom 29  
  To co posiadasz to amplituner Kd i do muzyk zapisanej w formacie (STEREO) nie bardzo się nie nadaję.
  Dlatego dues radzi ci na początek wymianę tego ampli na porządny wzmacniacz/Amplituner Streo bo tak to on bardzo blokuje ten system.
  Po co ludzie chcąc słuchać muzyki w stereo kupują te amplitunery kd nie potrafię zrozumieć. Taki sam problem jest z logitechami zrozum systemy wielokanałowe nie bardzo spisują się w muzyce więc był by to kolejny błąd.
 • Poziom 11  
  Dobrze, rozumiem już wszystko,dziękuje za nakierowanie.W takim razie jeśli sprzedam obecny amplituner za 600zł(jacyś chętni ?) to jakie stereo za tą kwotę najlepiej kupić?No może być 700-800zł.

  Aha, jeszcze jedno pytanie, do wzmacniacza stereo podłącze subwoofer?
 • Moderator
  Sądzę, że nie będzie Ci potrzebny. A jeżeli okaże się inaczej, są sposoby. Choć nie jest to dobre rozwiązanie.