Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telefon Sinus 44 Słuchawka 2000 comfort.

24 Paź 2004 15:44 1890 8
  • Poziom 10  
    Witam.Wygląda na to że przesladuje mnie pech.W ciągu dziesięciu dni pada mi trzecia słuchawka.O poprzednich pisałem,i tutaj chciałem dac wyraz wdzięcznisci za porady ktore otrzymałem.Tym razem dziwnie zachowuje się słuchawka Sinus 44 comfort.Jest zalogowana do bazy Sinus 44 razem z jesze trzema słuchawkami ,jedną Sinus 44 comfort,jedną Sinus 44 standard oraz jedną Gigaset 2000 S.Teraz objawy choroby czwartej t.j tej o której wspomniłem Sinus 44 comfort.
    1.Po nacisnieciu przycisku z zieloną słuchawką nie słyszę sygnału centrali .Kompletna cisza.
    2.Mimo to po wykręceniu numeru innego telefonu następuje normalne połaczenie, z tym że mnie słyszą ja natomiast nic nie słyszę.Nadmieniam także że po wybraniu nr.innego telefonu,w moim nie słychac sygnału dzwonienia.Głucha cisza,a mimo tego następuje połączenie.
    3.Jesli ktos dzwoni do mnie słuchawka normalnie reaguje czyli słychac dzwonek, i sygnał na wyswietlaczu.Rezultat mnie słyszą ja nie słyszę nic.
    4.Teraz w relacji między słuchawkami wszystko jest prawidlowo ,poza drobiazgiem mnie wszyscy słyszą ja nikogo.
    W związku z powyższym mam pytanie.Czy ta niewatpliwa usterka mogła powstac w wyniku majstrowania w utawieniach słuchawki czy też musiała powstac w wyniku awarji mechanicznej.I jesze jedno ,czy obudowa Słuchawki Sinus Comfort ma takie same zaczepy jak Gigaset 2000 S .
    Będę wdzieczny za wczelkie porady i sugestie pozdrawiam.Mietkol.

• Specjalista od telefonów
    Witam.
    Ty to masz pecha!
    Po pierwsze musiała albo paśc wkładka słuchawkowa (co się często trafia) albo cosik z elektroniką słuchawki 44comfort. Może jakas przerwa w obwodzie słuchawki (jeśli nie jest winna wkładka).
    Nie jest to wina rycia w ustawieniach słuchawki. Nie można wyłączyć słyszalności do zera.
    To jest uszkodzenie.

Jartech

:D
  • Specjalista od telefonów
    Nic dodać nic ująć. Zaczepy troche inne ale płytka taka sama.
    Można przekładać Simens-Sinus. Wkładki pasują.Często winne sa opiłki metalu ktore cudownie sklejają membrane z magnesem, .często tenże magnes odkleja się od podstawy i przesuwa w bok-widać pod lupą-wtedy wkładka to ładunek do procy.
    Zacznij od wymiany wkładki ze słuchawki w której działa ,jak to nie pomoże to macaj po obwodzie wkładki-materiał do porównania jest...
    WW
  • Poziom 32  
    Jeśli możesz , zrób dobrą fotkę płytki słuchawki w części od połowy procesora do krawędzi ze stykami do ładowania . Może ci pomogę . Fotkę wyślij na mój e-mail.

Pzdr.
  • Poziom 10  
    Po przeprowadzonym "śledztwie" sytuacja się wyjasniła.Żona "zeznała" ,że kilka dni temu potknęła się , słuchawka jej wypadła i rąbneła o podłogę kilka metów od niej . Tylko że żona cała a słuchawka do kitu.A była to moja ulubiona ,bo kupiłem ją jako pierwszą
    już jakis czas temu.Teraz sobie przypomniałem że kilka dni temu zaczęła sie zacinać ale po paru puknięciach zaczynała znowu działac.Myslałem głupi , że to akumulatorki mają chwilowe przerwy.Smiechu warte,prawda ?.Jutro spróbuję ją rozebrac ale jak znam życie prędzej rozebrałbym jakąs osiemnastkę (co w moim wieku nie jest takie proste),niz rozbiorę obudowę bez połamania zaczepów.Pozdrawiam.Mietkol.
  • Poziom 10  
    Witam.Powracam jeszcze do tematu jak wyżej.Juz miałem zacząc rozbierac obudowę słuchawki Sinus 44 comfort,ale ta chyba się przestraszyła ze połamię jej "kości" zaczeła działac.Ucieszyłem sie ale radosc trwał kilka godzin bo znowu zamilkła.Zauważyłem że jak naciskam
    klapkę zamykającą akumulatorki to czasami zaczyna działac ,czasami zas odłożę na bazę niesprawną a po pewnym czasie podnoszę działająca.Najbardziej mnie denerwuje moment kiedy przestaje działac w czasie trwającego połączenia,mnie słyszą ja nic.Co mam robic.Wolałbym jej nie rozbierac,bo na bank połamię zetrzski.Czy jest jakis inny sposób,wykluczając oczywiscie oddanie do serwisu.Pozdrawiam Mietkol.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Witam.Ja boję się otworzyc obudowę , a lutowaniu już nie wspomnę.Ale dziękuje za podpowiedz.Pozdrawiam.Mietkol.
  • Poziom 32  
    Jeśli możesz mi zaufać i przysłać tę słuchawkę to TO uszkodzenie zrobię ci za darmo . Gdybym Ciebie oszukał , możesz podać moje dane osobowe pod publiczny pręgierz .

Pzdr.