Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup przepustnicy JAKI NUMER jest ważny

23 Lut 2011 10:48 6016 6
  • Poziom 17  
    Witam !Panowie wczoraj przyprowadziłem samochód od mechanika który po kilku godzinach testach komputerowych ,oznajmił mi ze jest przepustnica do wymiany (czyszczenie i adaptacja nic nie dało)a konkretnie mam posadzony czujnik połozenia przepustnicy.koszt takiej przepustnicy u niego to 1100 zł (az złapałem sie za głowe) jedyne co mi dał to numery mojej starej uszkodzonej przepustnicy.I teraz mam takie pytanie czy przepustnica musi byc dobrana identycznie do numerów starej ,patrzac na allegro sa przepustnice tylko roznia sie róznymi detalami np moja ma numer :

PBT - GF20
    058 133 063
    408.237/210/001

Na allegro podaja tylko symbol typu 058 133 063 -czy to wystarczy tzn.czy jesli u mnie jest numer taki sam to czy bedzie pasowało ?
    Niechciałbym kupić w slepo i dlatego pytam czym i jakim numerem sie kierowac aby dobrac odpowiednią.

Bardzo prosze wszytkich kumatych o odpowiedz na mój watek.Z góry dziekuje .pozdrawiam
  • Poziom 20  
    A czy te dane nie dotyczą roweru?Podałeś zbyt mało danych aby w jakikolwiek sposób odpowiedzieć...
  • Poziom 30  
    Numer o którym piszesz to jest numer części w/g Vw/Audi i możesz się nim kierować, ten drugi to numer Siemensa, jeden i drugi miarodajny.
    pozdr

Dodano po 1 [minuty]:

robertnov napisał:
    A czy te dane nie dotyczą roweru?Podałeś zbyt mało danych aby w jakikolwiek sposób odpowiedzieć...

Wystarczy, to Audi A4 lub Passat silnik 1.6 - 1.8, mam rację??
  • Poziom 31  
    058 133 063 - to jest numer seryjny wiec wystarczy jak kupisz o takim samym numerze. Uważaj tylko na końcówki jak będą literki to już coś innego.
  • Poziom 17  
    Heh no zgadłes tylko ze Audi A4 ADP

A konkretnie potrzebuje do audi A4 1.6 1995 ADP i niewiem jakim numerem mam sie kierowac tym katalogowym (058 133 063) czy numerem częsci- ( 408.237/210/001) .
  • Poziom 30  
    Jednym i drugim możesz, po prostu jeden to numer producenta części drugi producenta samochodów.
    pozdr
  • Poziom 17  
    ok dzięki wszystkim za informacje