Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic kx-tde600 przekierowanie ?

23 Lut 2011 15:00 1460 2
  • Poziom 10  
    Witam, mam następujący problem - nie działa przekierowanie na zewnętrzny numer.
    Konkretnie, mogę zrobić przekierowanie na wewnętrzny, czyli *7102xxx# i to działa jak powinno, ale jeśli zastąpię xxx numerem zewnętrznym np. 922xxxxxxx to centralka nie przekierowuje. W czym może być problem? Szukałem w ustawieniach centralki i nic nie znalazłem. Generalnie centralka jest skonfigurowana beż żadnych udziwnień.
    Jest pewna liczba końcówek z przypisanymi numerami zewnętrznymi, blokady na numery płatne i to wszystko.
  • Moderator
    Jeżeli są blokady na numery wysokopłatne to znaczy że są zdefiniowane COS-y, TRS-y i tabele restrykcji.
    To że nie ma udziwnień nie znaczy ze centrala jest nieskonfigurowana a w podstawowych ustawieniach jest określone czy dopuszcza się przekierowanie na numery zewnętrzne. Generalnie jest to niewskazane dla połączeń przychodzących po liniach analogowych. ISDN już łatwiej.
    Programowanie 600ki nie jest proste, ostatnio 500ke (poprzedniczkę) dłubałem 5 lat temu i nie wszystko pamiętam...
  • Poziom 10  
    Dziękuję za podpowiedź, już działa ;)