Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE Xperia X10 mini pro czy X8

23 Lut 2011 17:04 8824 6
  • Poziom 10  
    Witam! W marcu będę wymieniał telefon w plusie. Długo już zastanawiałem się nad tym jaki telefon wybrać.I jak dla mnie najrozsądniejsze z obecnych telefonów w mixie to te wymienione wyżej. X10mni pro już od samego początku mnie zauroczył swoim małym wyglądem i qwerty, ale czytając dziesiątki recenzji, testów, i komentarzy że to telefon dla kobiet i wgl. Nie dawno plus dodał X8 który też mi się wydaje ciekawy. To będzie mój pierwszy telefon dotykowy (wcześniej SE C902). Żadnego telefonu nie miałem w ręku.
    Telefon ma mi służyć głównie do słuchania muzyki czasami gier i funkcji telefonu (w czym nie pisze az tak dużo sms ). I teraz mam dylemat który telefon wybrać. Więc proszę was o wasze opinie i doświadczenia. Z góry dziękuje ;]

Bartek, 17lat PoZdRo
  • Poziom 12  
    Szukaj fona z linii muzycznej. Te SE nie mają możliwości korekcji dźwięku i musisz polubić ustawienia producenta :(
    Nokie mają serię XpressMusic, SE z logo Walkman też.
    Ja mam teraz 5800 i używam jej do słuchania muzyki. Jest sporo ustawień zdefiniowanych,a można też ustawic konkretnie pod swoje gusta. Jak dla mnie jest ok.
  • Poziom 10  
    No niby tak ale co ja mam wziąć innego w tym plusie? oferty maja nie ciekawe inne sieci nie wiem al tez raczej nie ma szalu a mnie interesuja doładowania za 30. ;]

Dodano po 26 [minuty]:

Po za tym interesują mnie raczej tylko te 2 telefony tylko teraz który wybrać.... a do ładowania baterii to ja w c902 tez codziennie ładuję.
  • Poziom 12  
    Ja tez miałem ten dylemat.
    Padło na ... HTC Desire :)
  • Poziom 10  
    A ja jednak chyba x10 mini pro. Dzieki za pomoc