Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie opony wybrać do Ursusa C-360

23 Lut 2011 17:46 24108 13
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie wszystkich na forum. Mam takie małe pytanko bo na wiosnne zamierzam zmnienić tylne opony przy ursusie C-360 Jestem nastawiony na opony diagonalne z 8 przekładkami i zastanawiam się nad Kormoranami lub Mitasami Jeśli ktoś miał już do czynieniami takimi oponami Myśle że Kormorany to pewnie ktoś miał mnie tylko zastanawiam się na tymi Mitasami. Jesli ktoś mam inne propozycje prosze o opinie. Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Kormoran jak najbardziej polecam, chyba trochę tańsze są czeskie Barum też warto się nad nimi zastanowić, oby tylko nie indyjskie wynalazki.
  • Poziom 9  
    na radialne to narazie mnie nie stać :(
  • Poziom 11  
    co do tych opano opłaca sie bardziej kupowac nówki sztuki czy takie które mają ok 50-75% bieznika??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    na pewno kupie nowe a nie jakieś bierznikowane w Polsce nie ma dobrej firmy żeby bierznikowały takie duże opony. myśle cały czas na tymi Mitasami czy by były dobre tego nie wiem
  • Poziom 24  
    Jak nie masz kasy to kup Petlas szału nie ma ale dają radę .
    Pomyśl może o używkach i mógłbyś wtedy wrzucić 16,9-28 zawsze szersze kwestia ceny i chęci szukania .
  • Poziom 9  
    pomyślimy są jakieś jeszcze propozycje???
  • Poziom 22  
    Wszyscy narzekają na bieżnikowane a nie są one złe jeśli kupić u dobrego sprzedawcy producenta dostaje sie 1 rok gwarancji, poza tym w cenie ok 600 zł można kupić radialki. Dobrym sposobem jest też oddanie do bieżnikowania własnych opon jeśli oczywiście nie sa zbyt łyse i nie są poprzebijane.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Witam wybierając opony powinieneś patrzeć tez jaki gęsty jest bieżnik na oponie bo u mnie chodza takie powiedzenia ze czym gęszczejszy bieznik tym lepiej zachowuje się na drodze ale tez trzeba patrzec jak bedzie zachowywac się w polu z tego co wiem wuja do ursusa 360 z turem kupił opony mitasa i muwił ze opony się obkleją i jest koniec a ja posiadam przy zetorze 14,9 R28opony firmy BKT i sobie je chwale bo mają żadziej bieżnik i widze ze ma lepszą przyczepność na polu niz z zwykłe stomilki czy mitasy

Moderowany przez Błażej:

A w prezencie masz ode nie po kilka ,,, i ...,bo widzę, że ci brakło.

• Poziom 11  
    Dobrze piszesz że kupowane 12 lat temu bo wiesz może nie zauważyłeś ale trochę się pozmieniało, ja bym kupował tureckie czy tam indyjskie aby nie chińskie ,diagonalne są twardsze i na moje potrzeby wystarczają