Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips DVDR 1000 - problem z nagrywarka

24 Paź 2004 20:09 3296 7
  • Poziom 10  
    Witam!
    Mam nagrywarke philips dvdr 1000 i nie wiem co z nia dokładnie jest. Po włączeniu do pradu po chwili pojawia sie napis " AB FFDOCO" a czasami "AB FFDOE6".
    Po włączeniu cały czas sie swieci ten napis i nic sie nie da zrobic. Nie reaguje na przyciski pilota ani na panelu, nie podaje zadnego obrazu na TV!
    Moze ktos wie cos sie z nia dzieje?
    Z góry dziekuje za pomoc.
  • Poziom 11  
    Witam
    Mam dokładnie ten sam model i dokładnie tan sam problem, z tym, że przy włączeniu zasilania najpierw wyskakuje kod DB 7FC21D86, a następnie po kilku sekundach kod AB FFDOCO.
    Czy ktoś wie o co chodzi i może mi podsunąć jakiś pomysł ?
    Pozdrawiam
    Sławek B.
  • Pomocny post
    Specjalista - kamery
    Replace the VSM IC 7100 on the digital PWB position 1002 with 9352 692 48557 (SAA7333HL) and upgrade the software to the latest version: "Service release V"

REMARKS :
    Often an error code ABFFDOE6 is generated on the display.

Attached is the upgrade software File:dvdrw1_service_release_V5.zip to be unzipped and recorded on CDROM
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Jeśli w środku model DVDR1000 jest podobny do
    DVDR980 to ja miałem podobne objawy i uszkodzona była płytka elektroniki znajdująca się z lewej strony mech. Panowie może chcecie sprzedać głowicę optyczną albo kupić elektronikę z mojego DVDR980.proszę o kontakt na mariusz1327(malpa)o2.pl z nr. telefonu(oddzwonię)
  • Pomocny post
    Poziom 1  
    Sting napisał:
    Replace the VSM IC 7100 on the digital PWB position 1002 with 9352 692 48557 (SAA7333HL) and upgrade the software to the latest version: "Service release V"

REMARKS :
    Often an error code ABFFDOE6 is generated on the display.

Attached is the upgrade software File:dvdrw1_service_release_V5.zip to be unzipped and recorded on CDROM

Can you please send me the dvdrw1_service_release_V5.zip file? I can not find it in here.... Many thanks.
  • Pomocny post
    Specjalista - kamery
    This file has 20MB.
  • Pomocny post
    Poziom 1  
    Witam!
    Też mam nagrywarkę Philips DVDR 1000 i nie wiem co z nią jest. Po włączeniu do prądu po chwili pojawia sie napis " AB F09 19D", urządzenie nie reaguje na przyciski pilota ani na panelu, nie daje się również wyłączyć.
    Może ktoś wie co należy zrobić? Czy naprawiać czy raczej kupić nowe mniej zawodne urządzenie.
    Z góry dziekuję za pomoc.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    głowicę już zakupiłem.Jest używana,ale nagrywa i czyta wszystkie formaty,te oczywiście ,które powinna.Kosztowała mnie 160 zł.kupiłem całego DVDR-1000 z uszkodzonym modułem serwo.