Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 40PFL5605H problem z dźwiękiem.

23 Lut 2011 21:44 3406 5
  • Poziom 11  
    Witam. Niedawno kupiłem TV Philips 40PFL5605H niby wszystko działa, ale nie do końca tak jak powinno. Podczas oglądania filmu z dvd lub dekodera dźwięk zanika na jakieś 5 sekund. Zdarza się tak 2-3 razy na jednym filmie.
    Może miał ktoś taki przypadek i wie, co z tym zrobić?
    Obawiam się, że po wysłaniu do serwisu nic nie stwierdzą .
  • Poziom 9  
    W ustawieniach zmień opcję:
    Konfiguracja -> Ustawienia telewizora -> Preferencje -> Opóźnienie wyjścia audio -> Wyłącz

U mnie pomogło i jak na razie nie mam problemów. Dodatkowo zgłoszenie poszło do Philipsa, obiecali sprawdzić co się dzieje.
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Esperal, aby rozwiązać problem, o którym piszesz powinieneś zaktualizować oprogramowanie w telewizorze Philips. Pobierzesz je ze strony producenta. Ściągnij plik na przenośnią pamięć – USB – a następnie rozpakuj go. USB podłącz do telewizora i zainstaluj nowe oprogramowanie.
    Daj znać czy wszystko się udało, a problem został rozwiązany. W razie pytań, jestem do dyspozycji. Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Witam. Może będziemy kontynuować wątek, i ktoś jeszcze się znajdzie z podobnym problemem. Wczoraj znów pojawiła się u mnie przypadłość zanikającego dźwięku, tym razem nie tylko na YPbPr ale też USB. Dzisiaj wgrałem najnowszy soft z 17-go lutego i będę testował. Pomoc techniczna Philipsa nie odpowiedziała na poprzednie zgłoszenie, które wysłałem 13-go lutego.
  • Poziom 11  
    Sytuacja wygląda tak. Miałem wersje Q5521-0.140.25.0 którą zaktualizowałem do Q5521-0.140.29.0 Aktualizacja nie rozwiązała mojego problemu, dźwięk nadal zanika.
    Wyłączę jeszcze opóźnienie wyjścia audio protestuje i dam znać za jakiś czas.
  • Poziom 11  
    Witam po wgraniu softu Q5521_0.140.36.0 problem został rozwiązany.
    Dziękuje za podpowiedzi pozdrawiam. Temat zamykam.