Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat RM "Grundig C-6000"

24 Lut 2011 09:00 1219 6
 • Poziom 2  
  Witam

  Na początku pragnę wszystkich powitać z racji,że to mój pierwszy post.
  A teraz do meritum. Poszukuję schematu do w/w radia. Za wszelka pomoc będę bardzo wdzięczny.
 • Poziom 2  
  Bardzo dziękuję za podpowiedź.

  Jednak byłbym wdzięczny gdybyś nie wsadzał wszystkich do jednego worka tzn :
  zanim zamieściłem tutaj ogłoszenie korzystałem z google. Znalazłem nawet na tym forum osobę która taki schemat posiada i wysłałem do Niej PW. Niestety nie odpisała. Więc jak widzisz wykazałem odrobinę wysiłku zanim umieściłem tutaj post.

  Co do Twoich linków, tak się zapytam z ciekawości, czy oprócz tego ze umieściłeś je tutaj na forum pofatygowałeś się je sprawdzić ?
  Bo widzisz te linki to ja już dawno znalazłem, tylko w pierwszym linku widać szczątkowe części schematu w powiększeniu. Jeżeli chcesz cały schemat w dobrej jakości to musisz się zalogować i zapłacić 25 dolców. Co do drugiego linku to nawet wydrukowałem ten schemat. Jednak jest on bardzo zaciemniony i mało na nim widać. A osoba dla której szukam tego schematu jest już w podeszłym wieku, więc staram się znaleźć coś w lepszej dokładności.

  Tak czy inaczej dziękuję za odpowiedz i czekam dalej na pomoc. Liczę jednak na faktyczna pomoc a nie tylko na informację, że wszystko jest w google i linki których nikt nie sprawdza.
 • Specjalista od sprzętów RTV
  morfiusz, czy Ty zwracałeś się na pw, o ten schemat do mnie? - pytam, bo w ciagu 1 dnia dostałem kilka pytań o ten schemat (pomorek jakiś czy cóś?) i komuś wysłałem - jeżeli naprawdę jest tak niezbędny, to go zeskanuję w kolorze i Ci wyślę.
  PS.
  Cholercia, nie wiedziałem, że on taki cenny jest (schemat) - chyba droższy od tego sprzętu, ale pewnie chodzi tu o sentyment.
 • Poziom 2  
  Witaj marck1

  Tak to ja do Ciebie pisałem wiadomość dotyczącą tego schematu. Jeżeli byś mógł mi wysłać będę naprawdę wdzięczny.

  hehehe dokładnie chodzi o sentyment, a także (przynajmniej tak twierdzi osoba dla której staram się zdobyć ten schemat) o to, że to radio działa o wiele lepiej (i tu cytuje) "niż te wszystkie nowoczesne świecące gów...a" :)
  Więc ratujesz mi życie a także kieszeń :)

  Z góry dziękuje
 • Pomocny post
  Specjalista od sprzętów RTV
  "Zycie masz uratowane" bo schemat masz na pw, co do cytatu tej starszej osoby - to zgadzam się z nią w 100% - mam ten sprzęt do dziś i chodzi bezawaryjnie ,a data jego urodzenia to 1974r - chociaż wolę model wcześniejszy C4000 (też mam) no i do kompletu, magnetofon C410 szt2 (też mam) - fajne zabawki, teraz o takim wykonaniu sprzętu, można tylko pomarzyć.
 • Poziom 2  
  Temat do zamknięcia.

  Schemat zdobyty dzięki uprzejmości użytkownika.

  Dziękuje i pozdrawiam.