Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Corsa C 2004r. Problem z Alarmem.

24 Lut 2011 11:16 3391 6
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem ze swoja Corsina... ostatnie mrozy wykończyły akumulator. Wiem bo objawia się to że gdy chcę odpalić to gasną kontrolki i włącza się alarm ale gdy tylko wyłączę zapłon wszystko wraca do normy. Problem za to jest przy próbie wyjęcia akumulatora. Gdy ściągnę klemę obojętnie "+" lub "-" alarm zaczyna wyć na całego i nawet nie reaguje na pilota. W takim razie jak mam wyjąć akumulator do ładowania jak alarm mi nie daje żyć a wyje tak głośno że bębenki pękają. Jest to ogromny problem bo mieszkam w bloku i takie wycie trochę denerwuje sąsiadów. PROSZĘ O POMOC!!!
  • IGE-XAO
  • Poziom 30  
    Nie masz kluczyka do alarmu?
  • IGE-XAO
  • Poziom 2  
    No w tym problem ze to auto zostało sprowadzone z Belgii i rzekomo wszystko okej. Teraz powyciągałem wszystkie papiery od auta i nic nie ma jest tylko zapasowy kluczyk do auta.
  • Poziom 34  
    Powinien być taki malutki kluczyk. Jak nie posiadasz to odłącz syrenę od alarmu.
  • Poziom 2  
    A czy wyjecie bezpieczników od sygnału alarmu zmieniło by tą sytuację? Znalazłem cały opis schematu elektrycznego i jest tam napisane ze za syrene odpowiadają 2 bezpieczniki 13 10A oraz 19 5A. Kluczyka nie ma. Szukałem 2 razy.
  • Poziom 30  
    Jak pisze że to zasilanie syreny to wyjmij i zobacz.
  • Poziom 43  
    Tam siedzi dokładany alarm i syrenka z back upem, jak nie masz klucza od syrenki to pozostaje ci zacisnąć zęby i wytrzymać podczas przekładki, wyciąganie bezpieczników nic nie da. Druga opcja to zakup i wymiana syrenki na nową, cena od35zł