Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z komputerem Vobis Digital VMC

24 Lut 2011 13:33 1543 3
  • Poziom 1  
    Witam. Mam taki problem: Gdy włączam co bardziej wymagającego w kompie (chociaż bez przesady, ostatnio nawet jest tak z tibią :D ) np.: google earth, lub jakąś grę, albo pojawia się czarny ekran (komputer chodzi, myszka się świeci, tylko klawiatura nie działa bo na usb) i komunikat z monitora : No imput signal. Imput DVD1
    (dvd 1 to wejście które mam w monitorze), albo ta sama sytuacja, tylko do tego się resetuje. Podczas włączania komputera pojawai się komunikat Direct Drivers not found, przez sekunde, potem wszystko idzie. System przeinstalowywałem wczoraj, jest świeżo po formacie. Wcześniej też się tak działo. Mam odznaczony reset przy awarii komputera w ustawieniach. Wentylator dziala, i ma sie dobrze. Mój komputer to: Vobis digital VMC
    Intel Core 2 CPU 6300b 1.86 GHz
    1.58 GHz, 2.00 GB ram
    Z góry dziękuje za pomoc, nie wiem czy komp pociągnie :D

Ps: Załozyłem wcześniej post za 25 pkt (taki sam) ponieważ na gwałt potrzebowałem pomocy, a nie miałem punktów.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 17  
    Wyglada na brak sterownikow, chipset, grafika itp. System przeinstalowales ale czy zaktualizowales rowniez wszystkie sterowniki i direct x?

P.S. Imput to chyba DVI a nie DVD.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 13  
    Zainstaluj sterowniki do Płyty głównej i karty Grafiki . Wejdź do biosu i sprawdź temperatury procesora i płyty głównej. Możliwe że pamięci RAM robią problemy.