Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv7-2110 niebieski ekran Stop 0x0000007B

25 Lut 2011 14:40 3630 19
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z komputerem, podczas uruchamiania się systemu pojawia się niebieski ekran i komputer się nie włącza
    gdy został uruchomiony-system diagnostic z biosu wyskoczył błąd
    Code:
     hard disc 1 full [305] 
    co jest przyczyną tego błędu,i dlaczego do tego doszło?
  • Poziom 31  
    Uruchom program do defragmentacji dysku. Możesz także przeskanować dysk narzędziem SCANDISK.

Dysk jest pełen, ot co. To częsty błąd dysku (błędy w określeniu wolnego miejsca) i zazwyczaj łatwo skorygować.
  • Poziom 9  
    W jaki sposób uruchomic narzędzie do defragmentacji dysku jezeli system nie chce się odpalic?
  • Poziom 9  
    Jak nie możesz odpalić systemu to użyj WinLIVE (system odpalany z CD) lub np. Hiren's Boot i masz full opcji i programów do działania :)
    Możesz także skorzystać z płytki instalacyjnej WinXP i odpalić konsole...

Najlepiej zrób tak: odpal system z Windows Live i pousuwaj zbędne pliki żeby zwolnić miejsce oraz na końcu odpal chkdsk żeby sprawdzić czy nie ma błędów. Restart i powinno pomóc...
  • Poziom 9  
    w tym laptopie jest bios f.13 gdzie w nim bo nie znam tego biosu ustawia się płytę jako rozruch komputera?
  • Poziom 9  
    gdy uruchamiałem z płyty win xp live pojawia się ten błąd na niebieskim ekranie Stop 0x0000007B
  • Poziom 9  
    Witam mam laptopa i podczas odpalania windows live xp pojawia się niebieski ekran Stop 0x0000007B i nic nie moge zrobic ani uruchomic komputera ani włączyc windowsa z płyty,jakie macie rady?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    a jak wogole uruchomic komputer bez tego windowsa live xp?

Dodano po 5 [minuty]:

w tym laptopie jest jakiś inny bios niz w komputerze stacjonarnym nie ma tylu opcji system na laptopie zainstalowany jest windows vista
  • Spec od komputerów
    Laptopa możesz uruchomić z płyty z Linuxem LiveCD.
  • Poziom 9  
    własnie laptop wogóle się nie uruchamia nic nie moge zrobic tylko pali się ten niebieski ekran co robic?
  • Poziom 9  
    jakieś wskazówki z kąd wziąsc tego Linux LiveCD?
  • Poziom 9  
    dobra pobieram linuxa jezeli coś bedzie nie tak to się jeszcze odezwe narazie dzięki za pomoc
  • Poziom 9  
    Zrobiłem jak radził Pan tronic1 uruchomiłem linuxa i teraz lecą napisy miga w lewym dolnym rogu kursor i stoi program,co robic? komputer jak się nie włączał tak się nie włancza.
  • Poziom 31  
    Co Ci się tak śpieszy. Ten system jest ładowany z płyty i trwa to trochę dłużej niż Windows z dysku twardego.
    Jakiego Linuxa wybrałeś?
  • Poziom 9  
    zainstalowałem Ubuntu Live CD i teraz nie wiem dokładnie jak uruchomic program chksdk?