Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miernik Uni11e

25 Paź 2004 10:21 2859 8
  • Poziom 13  
    Witam.Czy jest możliwe naprawienie takiego miernika,a jeśli tak to gdzie?Mam dwa takie mierniki byłem bardzo z nich zadowolony i chętnie bym je naprawił oczywiście w rozsądnej cenie.Ustroje pomiarowe są sprawne :idea: .
  • Poziom 29  
    Witaj !
    Mam też taki miernik - co się stało z Twoimi ?
  • Poziom 13  
    Serwus!W jednym mierniku uszkodzony jest dzielnik R3 w drugim tego dzielnika nie ma bo już został wcześniej użyty do naprawy.
  • Poziom 29  
    Postaram się go jakoś pomierzyć.
    Kiedyś miałem zrysowany schemat tego "cacka" ale ...muszę głębiej go poszukać.
  • Poziom 13  
    Mysle ze moge zdobyć schemat,malo tego takze części zamienne orginalne,jeśli nie poradziliście sobie z problemem dajcie znać mam nowy mail emzo(malpa)wp.pl nie piszcie na ten z elektrody
    najlepiej napiszcie oznaczenie elementu na płytce
  • Poziom 13  
    Witam.Dziekuję za odzew w powyższym temacie.Schemat to ja posiadam,problem tkwi w zdobyciu elementów.Potrzebne mi są dwa dzielniki rezystancyjne wykonane w formie scalonej o oznaczeniu na płycie i na schemacie jako R3 i R5. :(
  • Poziom 11  
    Ma ktoś może instrukcje obsługi tego miernika ?? Po załozeniu wszystkich baterii i naciśnięciu guzika (|) wskaźnik gwałtownie wędruje na max skali i gdyby go tam zostawić zapewne by sięspalił. Co moze być przyczyną ??
  • Poziom 37  
    Wybijanie wskazówki miernika jest najczęściej powodowane uszkodzeniem feta na wejściu.
    Zamiast sowieckiego kp103( chyba tam taki siedzi) bardzo dobrze pracuje 2N5452( czy jakoś tak)