Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Electrolux EWT 135510W czy Mastercook PTDE-136 ECO ?

barryman 26 Lut 2011 16:55 2951 1
  • #1 26 Lut 2011 16:55
    barryman
    Poziom 1  

Witam serdecznie

W nadchodzącym tygodniu (poniedziałek, wtorek) musze zdecydować się na zakup pralki ładowanej od góry. Dlaczego od góry, bo mam tylko równe 49cm miejsca na szerokość aby w nie wcisnąć pralkę.
    Przejrzałem forum pod kątem proponowanych pralek ładowanych od góry i zawęziłem swój wybór raczej już tylko do tych dwóch modeli: Electrolux EWT 135510W (cena za jaką mogę ją zakupić w swojej mieścinie to 1570zł) oraz Mastercook PTDE-136 ECO (mogę kupić za 1490zł).

Fundusze jakie mam do przeznaczenia na pralkę - około 1500zł
    Ilość osób jaka będzie korzystać z pralki - 2

Proszę teraz o opinie którą pralkę lepiej kupić, ja bardziej skłaniam się ku Electroluxowi choć może Mastercook byłby jednak lepszym rozwiązaniem.

Napiszcie proszę czy Time Menager w tym modelu electroluxa daje możliwość dowolnego ustawienia długości prania co do minuty, czy są to jakieś przedziały co 10-15 minut. Chciałbym też wiedzieć czy model tego electroluxa posiada funkcję osobnego uruchomienia samego wirowania. Niestety nic nie znalazłem na stronie producenta w tej kwestii, albo źle szukałem.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam :wink:

EDIT:
    2 dni, ponad 70 wejść i nikt nie podzieli się swoją opinia czy też nie odpowie na powyższe krótkie pytanka? szkoda, jutro wiec będę musiał podjąć sam decyzję :|

0 1
  • #2 28 Lut 2011 18:59
    zwykły człek
    Poziom 20  

Obie pralki uważam za dobre. Wziąłbym jeszcze jedna pod uwagę: PTD-136DOSE, bo daje dużo oszczędności w środkach pioracych. Zaletą mastercooka jest jeszcze to, ze za 150 zł możesz sobie na ich stronie dokupić gwarancję na 5 lat.

0