Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Phillips 32pfl5405H i Samsung R780 - tv nie reaguje

tomala86 27 Lut 2011 13:33 1490 3
  • #1 27 Lut 2011 13:33
    tomala86
    Poziom 2  

Witam. Próbuje połączyć przez kabel HDMI laptopa samsunga R780 i tv Phillips lcd. W panelu nvidia ustawilem klonowanie, dzwiek przez hdmi. Laptop wykrywa co prawda tv ale na ekranie tv nic sie nie wyswietla + nawet nie odtwarza dzwieku. Ten sam kabel podłaczam pod dekoder Vectry HD i wszystko gra. Nie wiem co moze byc. Ten sam laptop podłaczalem wczesniej u znajomych też kablem HDMI do tv Samsunga i wszystko gralo bez dodatkowych ustawien. A tutaj męcze sie juz 2 godziny i nie mam pomyslow. Sterowniki zaktualizowane. Mial ktos taki problem, pomocy.

wlasnie na jakąs 1sekunde pojawil sie obrazna tv, ale nieruchomy i w jakies zielone pasy. moze kabel jest gównianej jakosci?

• #2 03 Cze 2011 21:13
    dlugiii28
    Poziom 10  

I rozwiazałes juz problem??
    Tez mam R780 i takie same problemy...
    Zadzialal tylko z LG 32" ale HDReady...

• #3 06 Cze 2011 14:55
    tomala86
    Poziom 2  

tak, okazało sie ze kabel HDMI ktory kupilem po taniosci sie nie nadaje, z dekoderem vectry hulał ale juz z kompem nie chciał. kupiłem nowy firmy vk - niby troche lepszy i wszystko gra.

3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. Zdania zaczynamy dużą literą. [forestx]

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME