Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z ponowną instalacją AUTODATA 3.24

27 Feb 2011 16:36 7695 5
  • Level 9  
    Otóż mam problem z ponowną instalacją Autodata 3.24.
    Zrobiłem błąd przy instalowaniu za pierwszym razem,ponieważ w ostatnim oknie instalacyjnym nie odznaczyłem w małym okienku "run program" i po instalacji chciał mi się on uruchomić jeszcze przed aktywacja programu.
    Nawet już po aktywacji wyskoczył błąd, więc usunąłem program z tym ,że porostu osuwając foldery z c/; bo nie pokazywało mi programu w systemie; dodaj/usuń
    No a teraz mam problem z ponowną jego instalacją w ogóle się nie chce zainstalować nawet nie odpala z płyty,dopiero po odpaleniu inst.exe zaczyna sie instalacja ale od razu wyskakuje błąd z jakimiś dziwnymi znakami.
    Proszę o pomoc.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    waldboraat wrote:
    Nawet już po aktywacji wyskoczył błąd

Jaki?

waldboraat wrote:
    ale od razu wyskakuje błąd z jakimiś dziwnymi znakami.

Jaki? Zrób zrzut ekranu i wklej go na forum.
  • Level 9  
    To jest link screenu na którym właśnie widać typ tego błędu, te małe okienka wyskakują jak szalone i nie idzie tego zamknąć, tylko menadżerem zadań

Problem z ponowną instalacją AUTODATA 3.24
  • Level 2  
    Wystarczy, że przy instalacji zanim wyskoczy ci pierwsze okno przytrzymasz wciśnięty enter i trzymaj go aż instalacja dobiegnie końca.
  • Level 9  
    Nie wystarczy sam enter.
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Autor stracił zainteresowanie tematem prawie półtora roku temu. Zamykam.