Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Yamaha RX-V459+Tonsil Mistral Front +10m KLOTZ!!!

DM! 27 Lut 2011 18:43 2561 0
    DM!
    Poziom 11  
    Witajcie

Na sprzedaż mam b. dobrej jakości amplituner YAMAHA RX-V459 oraz kolumny TONSIL MISTRAL FRONT, Na początek parametry amplitunera :

RX-V459 to doskonały amplituner o potężnej mocy. Najlepsze zastosowanie tego sprzętu to systemy kina domowego 6.1. Dodatkowymi atrybutami tego urządzenia jest Ciemna DSP oraz Quad-Field. Amplituner ten współpracuje z przenośnymi odtwarzaczami audio. Dodatkowo wyposażony jest w dużą ilość zaawansowanych możliwości. Jest to produkt dla każdego kto w warunkach domowych chce odtworzyć kino we własnym domu.

Specyfikacja Produktu

* Front Panel z wejściem dla odtwarzaczy przenośnych
    * Wybór 9 częstotliwości dla zwrotnicy subwoofera / przełącznik fazy
    * Potężna moc dźwięku przestrzennego - 540W. Maksymalnie 140W × 6
    * Tryb Direct Stereo
    * Przetwornik Cyfrowo analogowy 192 kHz/24-bity dla wszystkich kanałów
    * Kompatybilne z HDTV 3 wejścia component video
    * Dekodery Dolby Digital EX, DTS-ES, Dolby Pro Logic IIx i DTS 96/24
    * Night Listening Enhancer
    * Cztero-polowy CINEMA DSP i 14 programów przestrzennych
    * Synchronizacja dźwięku z obrazem

oraz kolumny :

Kolumna pracuje na:
    Bas - GDN 17/50/3 8Ω sztuk 2 połączone równolegle
    Średnie - GDN 11/35/13 8Ω
    Wysokie - GDWK 8/50 8Ω

Impedancja kolumny 6 Ohm
    Moc muzyczna 250W

Wystarczy przeczytać opinie na temat tych kolumn żeby potwierdzić moją.

Kilka słów o sprzęcie ode mnie :

Amplituner + kolumny zakupiłem 4 lata temu(kosztowało mnie to wtedy ponad 2000 zł) sprzętu używałem głównie do filmów oraz muzyki,Dźwięk który się wydobywa z kolumn dzięki Amplitunerowi Yamaha to po prostu poezja,potężny bass,krystalicznie czysty dźwięk,zero zniekształceń czy trzasków,czego chcieć więcej,za tą cenę uważam iż nie dostaniecie nic lepszego,z bólem rozstaję się z tym sprzętem,sprzedaję ponieważ mam za mało miejsca w obecnym pokoju,może kiedyś...

Jak wiadomo,sprzęt nie jest nowy,więc kilka minusów:

Jeden głośnik wysokotonowy nie działa,prawdopodobnie cewka do wymiany(dodaję jedną nową)
    Drugi głośnik wysykotonowy raz działa raz nie,na obecną chwilę nie:) (już kiedyś wymieniałem cewkę "na szybko" i możliwe,że po prostu nie "styka". Jeśli ktoś nie chce się bawić w wymianę cewek to wystarczy kupić cały nowy głośnik za śmieszne pieniądze(w granicach 25-30zł)
    kolumny posiadają otarcia(widoczne na zdjęciach)
    pilot posiada normalne ślady użytkowania
    minimalne ryski na przednim panelu amplitunera, niewidoczne gołym okiem,dopiero pod światło
    brak kilku śrubek od głośnika wysokotonowego

Amplituner NIGDY nie widział serwisu,działał przez ostatnie 4 lata idealnie i działa do dziś.Podobnie z głośnikami,oprócz wysokotonowych zero problemu.

Do głośników dodaję wysokiej jakości 10 metrowy kabel KLOTZ TWINAX 2x 2,5mm2, kosztował mnie on miesiąc temu ponad 140zł,instrukcję obsługi do amplitunera,pilot,kabelek antenowy oraz oryginalny karton.

CENA 980zł, do negocjacji,reszta zdjęć jak coś to pw