Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie głośniki komputerowe 2.1 jako dopełnienie do wieży ???

kamilwojcik33 27 Lut 2011 21:59 1637 7
  • #1 27 Lut 2011 21:59
    kamilwojcik33
    Poziom 9  

Witam Mam podłączoną do laptopa wieże samsung MAX-N22 ale brakuje mi basów.
    Zdecydowałem się zakupić głośniki komputerowe 2.1.
    Myślałem o takich:
    http://allegro.pl/philips-spa5300-50w-rms-24gw-nowe-em-i1484411256.html
    Co wy na to?
    Dodam że potrzebuje głośniczki takie aby miały wmiare dobry bas i żeby dawały redę jako dopełnienie do wieży. (wieża nie ma jakiś super kolumn więc te dwie satelity w 2.1 też się przydadzą)
    Proszę o propozycje do 200zł
    Nie jestem jakoś bardzo wymagający poprostu czasem lubie posłuchać głośniej muzyki albo obejrzeć film i do tego mi są potrzebne.
    Jakie firmy polecacie a jakich nie kupować?
    Zależy mi aby były trwałe, na kilka latek....
    Dziękuje Pozdrawiam
    P.S Sorry jeżeli powtarzam temat ale te co znalazłem były z 2008r a teraz są nowe głośniki...

0 7
  • #2 28 Lut 2011 23:01
    bocha1994
    Poziom 11  

Ja bym radził jakieś creativy bądź logitech. Sam mam przy kompie wzmak z dwoma kolumnami ONKYO i jako dopełnie głośniki crertive 5.1 inspirie a500 i gra to rewelacyjnie, kolumny dają ekstra basik i dopełniają te 5.1

Dodano po 3 [minuty]:

Creativy napewno starczą ci na kilka ładnych lat. Ale zależy jak kto używa. Kuzyn tak głośno słucha muzy że jego 5.1 spaliły się w ciągu tygodnia , zaś kolega ma jakieś też creativy z przed może 5lat i nadal grają świetnie

Dodano po 6 [sekundy]:

Creativy napewno starczą ci na kilka ładnych lat. Ale zależy jak kto używa. Kuzyn tak głośno słucha muzy że jego 5.1 spaliły się w ciągu tygodnia , zaś kolega ma jakieś też creativy z przed może 5lat i nadal grają świetnie

0
  • #4 03 Mar 2011 18:15
    najt
    Poziom 19  

Cały pomysł jest bezsensu. Takie tanie zestawy nie mają ani dźwięku, ani basu. Zapomnij.

0
  • #5 04 Mar 2011 13:42
    bocha1994
    Poziom 11  

Ale chyba napisał że do 200zł nie? Więc w tej cenie to najlepsze będą jakieś creativy lub logitechy , przynajmniej ja tak uważam

0
  • #6 04 Mar 2011 16:23
    DJ Kunix
    Poziom 15  

Oj temat jak zwykle dziwny. Po kiego grzyba "dopełniać" jakimś chińskim badziewiem jakim jest Creative 'wzmak z dwoma kolumnami ONKYO' - jaki model jak mogę wiedzieć?> jeżeli to jakiś dobry zestaw to jaki to ma sens? Bo będzie "dźwięk 5.1"? Wolę dobrej jakości stereo + sub niż jakieś plastikowe, komputerowe i tandetne pudełeczka.

Do tematu:
    Jeżeli chodzi ci o słuchanie w miarę dobrej jakości muzyki i oglądania filmów, wstrzymaj się, nie kupuj byle czego do 200zł i odłóż na coś konkretniejszego:
    Logitech Z5500Cenię takowy, nie raz przyprawił mnie o zachwyt swoja jakością ;]
    lub coś tańszego
    Creative T6160 / następca T6100

Nie jestem osobą, która słucha muzyki na komputerze. Wolę zgrać sobie jakiegoś zacnego kompakta, odpalić na CD player'ku, pstryknąć guzik on na EQ potem na wzmacniaczu, usłyszeć 'plynnk' i poczuć muzykę na własnych jelitach, na dobrym sprzęcie ale z przeszłością ...

0
  • #7 04 Mar 2011 18:15
    kamilwojcik33
    Poziom 9  

ok dzięki kupie logitechy 2.1 lub 5,1 ale raczej mysle że do wieże 2,1 wystarszą

0
  • #8 04 Mar 2011 22:53
    DJ Kunix
    Poziom 15  

Kolego, nie potrzeba łączyć tego z wieżą. Bez niej zagra o wiele lepiej. Nie ma potrzeby mieszać surround'u ze starym sprzętem.

0