Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Netgear sph 101 - słuchawka WIFI do Skype nie startuje

marecki_lo 27 Lut 2011 23:20 732 1
  • #1 27 Lut 2011 23:20
    marecki_lo
    Poziom 8  

Witam serdecznie.
    Panowie może ktoś ma doświadczenie z tym sprzętem, dostałem to do obejrzenia. Może da się coś z tym zrobić. Kolega niefortunnie aktualizował firmware, nieszczęśliwie upgrade odbywa się przez WIFI. W czasie trwania aktualizacji żona kolegi wyłączyła router żeby włączyć odkurzacz i połączenie szlag trafił :( a co za tym idzie i upgrade. Teraz sprawa wygląda tak, że jak się to włączy to pokazuje się niebieski ekran z napisem NETGEAR a potem żółte tło z białym słoneczkiem i na tym się kończy. ani wyłączyć się nie da anie nie idzie dalej. Czy jest jakaś metoda żeby połączyć się ze słuchawką w celu naprawienia. słuchawka ma gniazdo mini USB do ładowarki ale nie wiem czy pełni ono jeszcze jakieś inne funkcje. Podłączenie do komputera kablem USB nie powoduje żadnej reakcji komputera.

Jeśli ktoś może mi podpowiedzieć cokolwiek, będę bardzo wdzięczny.

• #2 12 Mar 2011 01:29
    marecki_lo
    Poziom 8  

Witam ponownie. Widzę że nie bardzo ktoś wie coś na temat tego urządzenia. Może jednak ktoś ma schemat do tego telefonu. Mam drugi aparat, który nie włącza się. Wygląda na to, że ten co się nie włącza ma jakiś problem z układem ładowania akumulatora. Słuchawka musi być zasilona z akumulatora żeby się włączyć, tzn jeśli jest tylko na USB nie da się załączyć. Akumulator jest naładowany a telefon nie startuje. Więc jeżeli ma ktoś jakieś schematy do tego to byłbym wdzięczny za pomoc. Jeśli nie jest możliwe uzyskanie schematów to może jest ktoś kto podjąłby się przelutowania epromu z jednego aparatu do drugiego. I może po drodze zgrania zawartości prawidłowej pamięci i zaprogramowania tej uszkodzonej? Chyba nie zagmatwałem tego za bardzo :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME