Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Prosze o opinie - zestaw do zabudowy

bsh83 28 Feb 2011 14:03 2687 2
    bsh83
    Level 1  
    Witam,
    Po analizie forum wybra貫m zestaw do zabudowy, jednak przed zakupem chcia豚ym przedstawic go do zaopiniowania wraz z kryteriami jakie kierowa造 wyborem:

Sprzet Producent Model

P造ta Mastercook I4DE64LS
    Piekarnik Bosch HBB73C450E
    Zmywarka Bosch SRV55T43EU
    Lod闚ka Bosch KIS 38A51
    Pralka Elektrolux EWG 14550 W
    Mikrofal闚ka Bosch HMT85GR53

Co sk這ni這 mnie do takiego wyboru:

Ca造 zestaw mia by Bosch'a, jednak ich modele p造t i pralek do zabudowy mnie nie przekonaly.

P造ta - wygodne sterowanie, wskazniki ciepla. Nie u篡tkowa貫m jeszcze p造ty indukcyjnej i nie wiem co jest wa積e, ta ma fajny wyglad :)
    Piekarnik - ma byc na w霩ku, koniecznie pyroliza.
    Zmywarka - 45cm, bez panelu, wska幡ik czasu do zako鎍zenia, prosta i bez miliona program闚
    Lod闚ka - wola豚ym wy窺z (jednak cie磬o znale踵), dolny zamra瘸lnik, szukalem czegos z komor 0 ale bosch ma tylko KIF38A40 w rozs康nej cenie - w霩ek na dole ogranicza pojemno嗆 na "standardowe" produkty.
    Pralka - do zabudowy w kuchni, generalnie wyb鏎 jest kiepski
    Mikrofal闚ka - chyba przep豉cam za bosch'a, ale zale篡 mi na wygl康zie bo ma by bezpo鈔ednio na piekarniku. Generalnie mikrofal闚ka ma miec grill'a, by pojemna i niezawodna.

Bud瞠t na ca這嗆 - oko這 13.000zl

Co my郵icie o takim zestawie?
    JohnnyBlaze
    Level 15  
    Sprz皻y jak najbardziej s dobrze dobrane. Je郵i chodzi o lod闚ki do zabudowy ,to 177-178cm. to jest max.
    Proponuj jeszcze sprawdzi lod闚k Gorenje RKI55298,jest ta雟za,ma bardzo dobry uk豉d ch這dniczy,komor 0,cyrkulator powietrza.
    zwyk造 cz貫k
    Level 20  
    p造ta - proponowa豚ym IDE64ZS lepiej wyposa穎na i daje wiecej mo磧iwo軼i
    piekarnik - rozwa篡豚ym MF-880ATCX to jedna z najlepiej wyposa穎nych pyroliz na rynku
    zmywarka - dobry wyb鏎
    lod闚ka - Johnny dobrze m闚i, popatrz te na gorenje, a skoro to zabudowa to i tak nie bedzie wida jakiej to marki. Jak b璠ziesz mia lod闚k we wn璚e i chcesz mie du膨 to mo瞠sz popatrze na LCB-1020FNF, ale wcze郾iej poka spos鏏 zabudowy meblarzowi, 瞠by ci powiedzia, czy da rad zlicowa fronty, bo ta lod闚ka ma specyficzny spos鏏 zabudowy, montuje si j podobnie do zmywarek.
    pralka - ok., mo瞠sz te popatrze na t PBD-1064
    mikrofal闚ka - jak si zdecydujesz na piekarnik mastercooka to MM-245GEX lub MM-23GEX + ramka ME4-23X
    Co do niezawodno軼i to za 150 z/szt. mo瞠sz sobie kupi do mastercooka gwarancj na 5 lat i masz spok鎩.