Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes w210 250D 1997 ciągłe świecenie diód w lusterku

Palminteri 28 Lut 2011 21:37 4028 5
  • #1 28 Lut 2011 21:37
    Palminteri
    Poziom 9  

Witam,

Dzisiaj wystąpił u mnie problem tego rodzaju, że jadąc autem zapaliły mi się wszystkie kontrolki na zegarach, więc zatrzymałem auto i zgasiłem silnik.
    Jednak przy ponownej próbie odpalenia auta zapaliły się obie kontrolki (czerwona i zielona) i świecą światłem ciągłym nawet kiedy już wyjmę kluczyk ze stacyjki.
    Nie mogę odpalić auta, chociaż rozrusznik kręci jak szalony. Nie mogę również zamknąć auta. Brak reakcji na kluczyk (scyzoryk).
    Próbowałem już odłączać akumulator na wszelkie sposoby i nic. Wszystkie bezpieczniki są OK.
    Poza tym nie działają przez to kierunkowskazy (ale awaryjne działają) i świecą mi się lampki dolne przy drzwiach.

Jeżeli ktokolwiek ma jakieś porady z góry dziękuję.

0 5
  • #2 01 Mar 2011 06:32
    ALLSTART
    Poziom 15  

Brak gdzieś zasilania i on tak to pokazuje.Mądry co?Ale to prawda

0
  • #3 01 Mar 2011 13:33
    Palminteri
    Poziom 9  

Problem jest dokładniej tego typu że nie zapala się kontrolka od świec żarowych. W sumie to wygląda tak, jakby immobilizer zablokował się i nie chce odpuścić.

0
  • #4 02 Mar 2011 14:09
    ALLSTART
    Poziom 15  

W komorze silnika tam gdzie przekażniki jest płytka wyciągnij ja i przelutuj od tyłu pod przekażnikiem i będzie ok.sprawdzone

0
  • #5 02 Mar 2011 17:05
    Palminteri
    Poziom 9  

witam,

płytka przelutowana i żadnych zmian. Ciągle świecą się diody na lusterku światłem ciągłym i nie zapala się kontrolka od świec żarowych

0
  • #6 08 Mar 2011 22:27
    Palminteri
    Poziom 9  

PROBLEM ROZWIĄZANY.

Poległ immobilizer i przy okazji musiałem wymienić sterownik centralnego zamka.
    Warsztat skasował mnie odpowiednio 600 i 200 PLN.

Auto odpala bez problemu jednak nie mam teraz zabezpieczenia.

Dodano po 2 [minuty]:

A i zapomniałem wspomnieć, że problem nie zapalania się świec żarowych był po stronie licznika (szkodzona szyna Can). Licznik wymieniłem i auto odpala na dotyk.

0