Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czyszczenie ważnych danych z Windows XP

h-doc 25 Paź 2004 21:57 2065 5
  • #1 25 Paź 2004 21:57
    h-doc
    Poziom 27  

Witam.
    Muszę przekazać innej osobie mój komputer, z którego korzystałem jakiś czas. Komputer ma system Windows XP Home OEM SP2. Usunąłem już swoje pliki, odinstalowałem programy, usunąłem wiadomości z OE. Co jeszcze powinienem zrobić, zaby oddać komputer "wyczyszczony" z moich rzeczy i danych. Przede wszystkim nie wiem jak usunąć loginy i hasła, które pamięta IE. Oprócz tego jest pewnie trochę innych rzeczy, które trzeba ręcznie usunąć. Aha - przeinstalowanie systemu nie wchodzi w grę. Czekam na sugestie.

0 5
  • #2 25 Paź 2004 22:09
    Kolobos
    Spec od komputerów

Czyszczenie hasel ze stron:
    IE->Narzedzia->Opcje Internetowe->Zawartosc-Informacje Osobiste->Autouzupelnianie

Cookie, hiostoria, ie temp:
    IE->Narzedzia->Opcje Internetowe->Ogolne->Tymczasowe pliki internetowe i historia

0
  • #3 25 Paź 2004 22:11
    joger.js
    Poziom 23  

pierwsza rzecz wejdż w dysk c dokument and seting i na twój profil , ustawienai lokajne poten z tempory internef files usuwasz wszystkie pliki i pliki cookie potem usuwasz wszystko z histori tez z tempa możesz usunąć

na pasek start plikasz prawym przyciskiem myszy i dajesz właściwości , następnie druga zakładka " menu start" następnie wybierasz jedno z aktywnych przycisków dostasuj i tam masz taki narysowany kosz i obok niego przycisk wyczyść

hmm ja znam tyle sposobów na "ręczne czyszczenie "

0
  • #4 25 Paź 2004 22:20
    rafi999
    Poziom 16  

Zależy jakiej wagi problem.
    Polecam program Window Washer 5.5
    coprawda drogi ale skuteczny ale koszt w oryginale około 150 zł.

0
  • #5 25 Paź 2004 22:36
    HenryK3
    Poziom 26  

rafi999 napisał:
    Zależy jakiej wagi problem.
    Polecam program Window Washer 5.5
    coprawda drogi ale skuteczny ale koszt w oryginale około 150 zł.

W ostatnim numerze Komputer ŚWIATA są opisy i płytka z programami do zacierania śladów.
    Jest też Window Washer 5.5 w wersji 30-dniowej, co w Twoim wypadku zupełnie wystarcza.

Window Washer 5.5
    Program zaciera ślady naszej aktywności w systemie operacyjnym. Usuwa pliki tymczasowe przeglądarek internetowych, informacje o ostatnio szukanych plikach i otwieranych dokumentach, a także historię odwiedzanych stron WWW..

Plik instalacyjny ma nieco ponad 2 MB, mogę posłać @, podaj adres ma PW.

Pozdrawiam
    HenryK3

0
  • #6 26 Paź 2004 11:47
    h-doc
    Poziom 27  

dzięki wielkie, zwłaszcza dla Kolobos za "autouzupełnianie" oraz dla rafi999 i HenryK3 za namiary na "Window Washer".
    Jakby ktoś jeszcze miał jakieś pomysły, to proszę o kontynuację tematu.

0