Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat b4 95 rok nie podłączony abs, wpadający pedał hamulca

01 Mar 2011 17:21 3553 2
  • Poziom 12  
    Witam. Posiadam passata b4 95rok kombi. Auto ma automatyczną skrzynię biegów. Problem polega na tym że pedał hamulca niekiedy wpada w podłogę. Po podpompowaniu hamulca trzyma. Kiedyś wogóle przestał hamować i odstawiłem do serwisu (skasowali mnie na straszną kase) i chwile było dobrze i znowu pedał wpada. W serwisie wymieniali pompe hamulcową wraz z ABSem. Dodam jeszcze że ABS jest wogóle nie podłączony ponieważ nie ma do niego nawet instalacji elektrycznej . Hamulce odpowietrzałem kilkakrotnie, zaciski cylinderki, przewody nie ciekną. Nie ubywa płynu hamulcowego. I tutaj pojawia się moje pytanie, czy są pompy hamulcowe do passata które mają wyjście na 4 węże z pompy?. Ponieważ przewody hamulcowe wchodzące do pompy są 4 a z tego co szukałem to są pompy z 2 wyjściami. Czy ma ktoś inny pomysł co można zrobić żeby zamienić pompe z absem na pompe bez absu , lub ewentualnie usunąc usterkę.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 22  
    Skąd ABS w samochodzie nieposiadającym doń instalacji, samochody z ABS odpowietrza sie inaczej niż te bez.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 12  
    To że odpowietrza się inaczej to wiem. A nie ma do niego instalacji bo był zamieniany silnik benzynowy na diesla i ponieważ była przekładana również elektryka to tak jest.