Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

passat b4 95 rok nie podłączony abs, wpadający pedał hamulca

gruby05 01 Mar 2011 17:21 4057 2
    gruby05
    Level 12  
    Witam. Posiadam passata b4 95rok kombi. Auto ma automatyczną skrzynię biegów. Problem polega na tym że pedał hamulca niekiedy wpada w podłogę. Po podpompowaniu hamulca trzyma. Kiedyś wogóle przestał hamować i odstawiłem do serwisu (skasowali mnie na straszną kase) i chwile było dobrze i znowu pedał wpada. W serwisie wymieniali pompe hamulcową wraz z ABSem. Dodam jeszcze że ABS jest wogóle nie podłączony ponieważ nie ma do niego nawet instalacji elektrycznej . Hamulce odpowietrzałem kilkakrotnie, zaciski cylinderki, przewody nie ciekną. Nie ubywa płynu hamulcowego. I tutaj pojawia się moje pytanie, czy są pompy hamulcowe do passata które mają wyjście na 4 węże z pompy?. Ponieważ przewody hamulcowe wchodzące do pompy są 4 a z tego co szukałem to są pompy z 2 wyjściami. Czy ma ktoś inny pomysł co można zrobić żeby zamienić pompe z absem na pompe bez absu , lub ewentualnie usunąc usterkę.
    tomek130
    Level 22  
    Skąd ABS w samochodzie nieposiadającym doń instalacji, samochody z ABS odpowietrza sie inaczej niż te bez.
    gruby05
    Level 12  
    To że odpowietrza się inaczej to wiem. A nie ma do niego instalacji bo był zamieniany silnik benzynowy na diesla i ponieważ była przekładana również elektryka to tak jest.