Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dreambox dm800 na wyświetlaczu napis error

02 Mar 2011 12:52 4513 2
  • Poziom 10  
    Witam posiadam tuner dreambox dm800 problem polega na tym że zaraz po włączeniu pokazuje się napis error na wyświetlaczu. Próbowałem już używać różnych wersji dreamup i wgrywać soft po rs lecz z marnym skutkiem. Rozkręciłem tuner złożyłem wyczyściłem kartę sim lecz dalej to samo. Przy próbie wysłania flash lodaer programem dreamup pokazuje błąd No CA found by 2nd stage loader ale załącza interfejs http różniej i tutaj próbowałem wgrać soft lecz z tym samym skutkiem. Co dziwne pokazuje mi secondstage loader #59 zamiast mac adresu i reszty same krzaczki. Na 90% karta sim jest uszkodzona próbowałem naprawy karty programem dm_sims lecz nie miałem czytnika usb, Jako że posiadam mały serwis gsm użyłem czytnika od jaf, program sims odczytuje atr karty z jaf ale nie czyta nic z kart sim201 która jest w dreamboxie.
    Jak dobrać się do tej karty myślę że pozostały mi dwa sposoby

Pierwszy, włożyć kartę do dm i kabelkami podłączyć czytnik z dm do czytnika usb z jaf może wtedy odczyta kartę

Drugi, posiadam również moduł zeta cam ale nie mam sterowników pod windows xp

Pozdrawiam
  • Computer Controls
  • Poziom 17  
    Tylko wymiana jesli jest uwalona.
  • Computer Controls