Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem Z alarmem nie reaguje na pilota (seo electronics)

Hubi85 02 Mar 2011 20:06 4650 5
  • #1 02 Mar 2011 20:06
    Hubi85
    Poziom 9  

Witam mam taki problem od niedawna posiadam Golfa z alarmem seo electronics mam taki problem po nieumyślnym rozłączeniu alarmu poprzez poprzedniego właściciela wszystko przestało działać alarm nie reaguje na pilota i nie da się odpalić samochodu. A kontrolka cały czas miga i kierunkowskazy migają... Co mam zrobić? Czy alarm został roskodowany? jeżeli tak to jak go zakodować? Z góry dziękuję:)

0 5
  • #2 02 Mar 2011 20:19
    awysoki
    Poziom 17  

Który to golf , jaki model seo , pilotowy , bezpilotowy ??

0
  • #3 02 Mar 2011 21:07
    SEO-alarm
    Poziom 9  

Zrób reset ustawień wg. procedury z instrukcji programowania, następnie wprogramuj piloty.

1
  • #4 03 Mar 2011 17:43
    Hubi85
    Poziom 9  

Golf III 96rok o alarmie wiem tylko tyle że na pilocie jest napisane seo electronics jest tylko jeden pilot. Tylko tyle wiem o tym alarmie. Wymieniłem baterie w pilocie ale to nie pomogło..

Dodano po 2 [minuty]:

Tylko że ja nie mam instrukcji do tego alarmu:(. Jakby ktoś podpowiedział jak zrobić reset i w programować pilot to byłbym wdzięczny:)

0
  • #5 04 Mar 2011 15:06
    SEO-alarm
    Poziom 9  

Wszystkie potrzebne informacje poszły na PW.
    Jeżeli ta informacja nie zadziała, napisz bo możliwe że posiadasz starszą wersję centralki w której piloty doprogramowuje się w inny sposób.

O ile bezpieczniki są sprawdzone, jest masa i zasilanie centralki oraz jeżeli "reset" i doprogramowanie pilota nie przywróci systemu do normalnej pracy, to jest możliwe że awarii uległ odbiornik w centralce - pozostaje wymiana modułu.

2
  • #6 04 Mar 2011 19:39
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

Hubi85 napisał:
    Witam mam taki problem od niedawna posiadam Golfa z alarmem seo electronics mam taki problem po nieumyślnym rozłączeniu alarmu poprzez poprzedniego właściciela wszystko przestało działać alarm nie reaguje na pilota...
    Bzdury, żadne Seo nigdy nie przestawało i pewnie nie przestanie działać po jakimkolwiek "nieumyślnym rozłączeniu alarmu przez poprzedniego właściciela".
    Tego alarmu praktycznie nie da się "udupić" przez pomyłkę.

SEO-alarm napisał:
    O ile bezpieczniki są sprawdzone, jest masa i zasilanie...
    Skoro miga dioda i kierunki, to pewnie wszystko jest na miejscu?

SEO-alarm napisał:
    ...jest możliwe że awarii uległ odbiornik w centralce - pozostaje wymiana modułu.
    Ciepło, ciepło - starsze Seo Concerto - fabrik feler.
    Założyciel tematu i tak nie rozwiąże sam problemu, co ja osobiście widzę już po pierwszym poście, więc nie wiem, po się podpalacie i rżniecie na siłę dobrych wujków, skoro on nawet nie wie, o czym do niego piszecie?
    On nawet nie umie założyć tematu w odpowiednim dziale

0
  Szukaj w 5mln produktów