Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka mastercook pfe-73 migające diody

blondas505 02 Mar 2011 22:01 3565 1
  • #1 02 Mar 2011 22:01
    blondas505
    Poziom 2  

witam
    Mam problem ze swoją pralkom jest to mastercook pfe-73 programator bez wyświetlacza po załączeniu zaczynają mrugać dwie diody nazmiane ta od płukania i od końca programu nie wiem co to oznacza. wiem że gdy sprawdzałem grzałke to przez przypadek dotknąłem ochronnego z fazowym przez żarówkę (próbówka z żarówki) pierwszym problemem prawdopodobnie była grzałka bo podczas prania nie nagrzewała wody i się rozłączała po około 3 minutach jak zaczynała prać
    a teraz po dotknięci mrugają te dwie diody nie wiem od czego zacząć programator nie ma żadnych śladów zwarcia proszę o szybkom pomoc

0 1
  • #2 08 Mar 2011 22:23
    blondas505
    Poziom 2  

rozwiązałem problem z pralkom był banalnie prosty porostu pompka ssąca nie wypompowywała wody miała takie luzy ze słychać było że się kręci i nic więcej pompkę wymieniłem i wszystko jest ok.jeszcze chciałbym dodać ze nie trzeba kupować całego filtra wystarczy sam silnik z wirnikiem tą tylną cześć która jest na zatrzaski w sklepie dobraliśmy i wyszło to o dużo taniej bo tak za pompkę kompletną wołano 70zł a ja zapłaciłem 30zł pozdrawiam

1